Boox2
Użytkownik: Boox2
Kobieta

Jesteśmy razem od stycznia 2009r., mieszkamy razem od czerwca 2010r., staramy się o maleństwo już ponad rok i 7msc.

Moje dzieciMoje dzieci

Użytkownik nie wprowadził informacji o dzieciach ani ciąży.

Moje albumyMoje albumy

Użytkownik nie dodał jeszcze żadnych zdjęć.

Ostatni post z mojego blogaOstatni post z mojego bloga

Po przerwie..
2011-06-17
Od jakiegoś czasu już się chyba nie staramy... Tzn kochamy się, nie zabezpieczamy ale i chyba specjalnie nie staramy się, jak narazie to i tak nic z tego nie wynika.. A może to i lepiej?..  Jesteśmy po naszych urodzinach (3 i 8 czerwca) a w lipcu minie 2 lata jak .... Ja się boję nawet myśleć, że przez tyle czasu się nie udało... To przykre ale chyba już nie potrafię płakać.. a nawet się z tym pogodziłam..

Moje komentarzeMoje komentarze (2)

Alison, blog: Walentynkowy foch

2011-02-22

hmm... Ja i bez ciąży bym tak zareagowała! Ale ja to co innego.. Mam takie nastroje, że zapomniałby jak się nazywa, gdybym się tak przejechała po tak zapominalskim i bezczasowym mężczyźnie. A jeszcze gdybym była w ciąży o kurde to już współczuje tej awantury. ;] Po za tym sama myśl o tym, że mógłby iść na piłkę w taki dzień zostawiając mnie w ciąży... nie no niewybaczalne. Na piłkę miał czas a dla żony i bobaska już nie.. bardzo miłe nie ma co..... WCALE NIE DZIWIĘ SIĘ, ŻE ZROBIŁO CI SIĘ PRZYKRO..

Zespół policystycznych jajników – co to takiego?

2011-02-21

Też mam PCO tyle, że nie mam dzieci jestem młoda i bardzo pragnę mieć maleństwo. Niestety prawie 2 lata nie mogę zajść w ciążę. Dowiedziałam się, że mam PCO mając lat 17. I jestem jedynaczką, bo moja matka też miała/ma problemy z płodnością.

Dodaj własne zdjecia!
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55