Yoanna
Użytkownik: Yoanna
Kobieta

Moje dzieciMoje dzieci

Użytkownik nie wprowadził informacji o dzieciach ani ciąży.

Moje albumyMoje albumy

Użytkownik nie dodał jeszcze żadnych zdjęć.

Ostatni post z mojego blogaOstatni post z mojego bloga

Użytkownik nie utworzył jeszcze żadnego wpisu.

Moje komentarzeMoje komentarze (3)

Czy planuje Pani ciążę?...

2009-12-11

Żabko300 na pytanie o ciaze (czy zamierzamy miec dzieci i kiedy)wcale nie musimy odpowiadac- to NASZA prywatna sprawa - a jesli pracodawca nas nie przyjmie z powodu takiego, ze nie odpowiedzialysmy na to pytanie, albo planujemy ciaze a jemu to nie pasuje to juz jego problem. A my powinnysmy szukac bardziej wyrozumialego pracodawcy. Jesli chodzi o sytuacje kiedy juz mamy dzieci to przeciez nie mozemy sie wypierac- kłamanie w takich sprawach napewno nie doprowadzi do niczego dobrego.

Mężczyzna – kolos na glinianych nogach?

2009-11-19

Pewnie tez bym wolala (jak pisze domi) zeby czasem moj facet usiadl ze mna i poplakal- nic by sie takiego nie stalo a nawet ja czulabym sie lepiej ze mnie rozumie- a tak to sam nie placze, dusi wszystko w sobie i w dodatku nie lubi kiedy ja czasem placzem okazuję emocje (np. w jakiejsc stresowej sytuacji albo problemie)

Krew pępowinowa: inwestycja czy zbędny wydatek?

2009-11-19

Uwazam, ze za kilkanascie lat (badz kilkadziesiat)kiedy beda juz dokladniejsze badania nad komorkami macierzystymi taka inwestycja w pobranie krwi pepowinowej moze byc inwestycja, natomiast obecnie kiedy nie mamy wystarczajcej pewnosci ciezko decydowac sie na taki krok zwlaszcza ze sa to ogromne koszty.

Dodaj własne zdjecia!
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55