Ogólnopolski Plebiscyt SERCA GAGI 2013

Redakcja Portalu
2013-08-29
Ogólnopolski Plebiscyt SERCA GAGI 2013
Data eventu: zgłoszenia do dnia 30 września 2013

W związku z rozpoczęciem Ogólnopolskiego Plebiscytu SERCA GAGI 2013, który wyróżnia „Najlepszych dla dzieci", czekamy na Wasze propozycje!

Miesięcznik Gaga od ponad 5 lat wyszukuje dla swoich Czytelników wszystko to, co skierowane jest do najmłodszych, dlatego w sposób naturalny pojawił się pomysł zorganizowania plebiscytu Serca Gagi 2013. Gaga chce docenić osobowości, twórców oraz instytucje, którzy w szczególny sposób wyróżnili się w roku 2013 osiągnięciami na rzecz dzieci. Po raz pierwszy przyzna Statuetki Serca Gagi na gali finałowej, która odbędzie się w listopadzie 2013. Patronat honorowy nad plebiscytem objął Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak.

W I edycji plebiscytu redakcja magazynu Gaga zdecydowała o stworzeniu sześciu kategorii konkursowych. Stworzono też siódmą kategorię, w której doboru nominacji dokonają czytelnicy magazynu Gaga, zaś redakcja Gagi wyłoni Zwycięzcę. W tym celu zachęcamy wszystkich Państwa do wyboru osób ze swojego otoczenia, które działają z dziećmi i dla dzieci oraz zgłaszania swoich kandydatur do kategorii „Niezwykli wśród nas" na adres: redakcja@gogaga.pl, do dnia 30 września. Spośród Waszych nominacji, redakcja miesięcznika Gaga wyłoni Zwycięzcę, a wśród zgłaszających rozlosujemy wspaniałe nagrody.

Szczegóły Plebiscytu znajdują się na stronie www.gogaga.pl w zakładce konkursowej.

Patroni medialni: magazyn Branża Dziecięca, magazyn Bliżej Przedszkola, magazyn Bliżej Dziecka, Radio Bajka, czasdzieci.pl , dzielnicarodzica.pl, qlturka.pl.

Źródło: Gogaga
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55