Ciążowy.pl partnerem Fundacji Świadome Macierzyństwo

Redakcja Portalu
2018-10-17
Organizowana od 12 lat akcja społeczna to platforma konsultacji przyszłych mam z ekspertami, m.in. położną, dietetykiem, instruktorem pierwszej pomocy, konsultantem laktacyjnym. Portal Ciążowy.pl został Partnerem wydarzenia.

Eksperci Fundacji, podczas spotkań z mamami w różnych częściach Polski, odpowiadają na wiele pytań i pomagają przygotować się do świadomego macierzyństwa. Udział w organizowanej akcji to również możliwość wykonania bezpłatnego badania USG 4D. Rodzice mają szansę również uczestniczyć w licznych praktycznych pokazach tj. pokaz kąpieli maluszka, pokaz pierwszej pomocy, chustonoszenie czy masaż Shantala.

Akcja kierowana jest do aktywnych mam, rodziców, którzy dbają o swoje zdrowie i zdrowie dziecka, którzy chcą się w sposób jak najlepszy przygotować do najważniejszej życiowej roli, roli rodzica. W jednej lokalizacji bierze aktywny udział około 150-200 osób.

Więcej o Fundacji: https://szczesliwemacierzynstwo.pl/

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55