Nowa strona zbiorcza „Sondy”- czyli wiosennych zmian ciąg dalszy!

Redakcja Portalu
2011-03-30
Drodzy Rodzice! Portal Ciążowy.pl z wielką przyjemnością przedstawia Wam kolejną odsłonę wiosennych zmian. Tym razem przygotowaliśmy dla Was całkowicie nową, zbiorczą stronę „Sondy”. Nowa strona zbiorcza gwarantuje naszym użytkownikom dostęp do aktualnych i archiwalnych wyników wszystkich przeprowadzonych na portalu sond wraz z datami ich zakończenia. Zapraszamy Was do przetestowania nowych Ciążowych „Sond”!

Zbiorcza strona Ciążowych „Sond”

Sondy Ciążowego to proste ankiety z pojedynczym pytaniem oraz kilkoma możliwymi odpowiedziami na tematy związane z ciążą, porodem, rodzicielstwem. Głosując w jakiejkolwiek kwestii możecie od razu zobaczyć dotychczasowe procentowe wyniki ankiety - czyli odpowiedzi innych użytkowników i ilość oddanych głosów.

Do tej pory nasi użytkownicy zobaczyć mogli tylko wyniki aktualnie przeprowadzanej sondy. Szanując Wasze opinie i tak szerokie zainteresowanie naszymi sondami postanowiliśmy odświeżyć zakładkę „Sond" i wprowadzić zbiorczą stronę z wszystkimi dotychczas przeprowadzonymi ankietami.

Aby zapoznać się z tematami i wynikami aktualnych oraz archiwalnych sond Ciążowego wystarczy po prostu kliknąć w link „Sonda" lub „Zobacz wszystkie sondy" znajdujący się na stronie głównej Ciążowego w okienku „Sonda". Po automatycznym przekierowaniu na stronę zbiorczą otrzymacie dostęp do wyników wszystkich przeprowadzonych sond wraz z datami ich zakończenia. Zapraszamy Was do testowania!

Chcemy znać wasze zdanie!

Mamy nadzieję, że odświeżony wygląd zakładki „Sondy" pozwoli naszym czytelnikom, w jeszcze prostszy i szybszy sposób dzielić się między sobą opiniami na tematy dotyczące ciąży, porodu, rodzicielstwa i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do wypowiadania się w „Sondach" - pozwoli to nie tylko dopasować nasz portal do waszych potrzeb i zainteresowań, ale przede wszystkim umożliwi Wam, drodzy rodzice, poznanie siebie nawzajem i zbudowanie mocnej społeczności!

Zapraszamy wszystkich do brania udziału w dyskusjach - Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze!

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55