Spraw radość Dziadkom – nowe e-kartki w Portalu Ciążowy.pl

Redakcja Portalu
2011-01-19
Spraw radość Dziadkom – nowe e-kartki w Portalu Ciążowy.pl
W związku ze zbliżającymi się Świętami Babci i Dziadka Ciążowy.pl poszerzył aplikację służącą do projektowania i wysyłania elektronicznych kartek. Specjalnie na tą okazję oddajemy do Waszej dyspozycji zestaw elementów graficznych i szablonów, który pomoże Wam i Waszym pociechom w tak ważnych dniach w prosty i miły sposób podziękować Dziadkom za to, że Są.

Ci kochani Dziadkowie

Dziadek, Dziadzio, Babcia, Babunia - Dziadkowie... Ich mądrość, doświadczenie i dobre rady pomagają nam w wielu momentach życia, a wspominane przez nich historie z młodości fascynują nie tylko najmłodszych. Dzieciństwo bez tych członków rodziny byłoby zupełnie inne, dlatego pamiętajmy o naszych Dziadkach i zadbajmy o to, by nasze dzieci również o nich nie zapominały. Szczególną uwagą powinniśmy obdarzyć kochanych seniorów właśnie w styczniu - miesiącu ich święta.

Dzień Babci i Dziadka w Polsce i na świecie

W naszym kraju przyjęto, że Babcie obchodzą swój dzień 21 stycznia, a Dziadkowie dzień później, czyli 22 stycznia. Święta dedykowane najstarszym członkom rodziny Polacy zaczęli obchodzić około czterdziestu lat temu. Pomysł powstania Święta Babci w Polsce pojawił się w tygodniku Kobieta i Życie w 1964 roku, a już dwa lata później Express Wieczorny ogłosił 21 stycznia Dniem Babci. Nieco później zaczęto również obchodzić Dzień Dziadka. Święto Babć i Dziadków celebrowane jest w wielu krajach. Różnicą jest tylko dzień i sposób świętowania. W Bułgarii odbywa się on 20 października, we Włoszech Babcie i Dziadkowie świętują 2 października, a Japończycy 15 września celebrują Dzień Szacunku dla Wieku. Amerykańskim odpowiednikiem naszych Dni Babci i Dziadka jest obchodzony w pierwszą niedzielę po Święcie Pracy - Narodowy Dzień Dziadków, którego tradycyjnym przesłaniem jest zachęcanie wnuków do pomocy najstarszym członkom rodziny.

Pomysł na wspaniały prezent dla Babci i Dziadka

Dni Babci i Dziadka to wspaniała okazja, by uświadomić dzieciom, jak wiele znaczą Dziadkowie w naszym życiu. Pomóżmy więc naszym pociechom stworzyć prezenty dla Babci i Dziadka, uczcić i podziękować im za tak wiele troski i serdeczności. Wszystkich Dziadków ucieszą na pewno samodzielnie napisane kartki i życzenia od wnuków, a jeśli nasz maluszek ma dopiero kilka miesięcy sami zadbajmy o to by obdarować w ten symboliczny sposób najstarszych członków rodziny w jego imieniu.

E-pocztówka dla Babci i Dziadka

Specjalnie na zbliżający się Dzień Dziadka i Babci przygotowaliśmy dla Was szablony oraz zestawy elementów graficznych do wykorzystania przy tworzeniu e-pocztówek. Zaprojektowanie i wysłanie e-kartki za pomocą naszego Portalu jest bardzo proste. Wystarczy wejść w aplikację do tworzenia kartek, wybrać tło, dodać obrazek lub wgrać własne zdjęcie, wpisać tekst życzeń i wysłać. Kartka przyjdzie do adresata mailem - po kliknięciu w link pojawi się projekt Waszej kartki. Spróbujcie więc wraz z dzieckiem stworzyć niepowtarzalny prezent dla ukochanych Dziadków.

Wszystkim naszym kochanym Babciom i Dziadkom z okazji ich święta Portal Ciążowy.pl życzy dużo, dużo zdrowia, samych pogodnych dni, dużo cierpliwości i uśmiechu na co dzień.

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55