Zmiany, zmiany! Ciążowy odświeża swój wygląd na wiosnę

Redakcja Portalu
2011-03-24
Nie od dziś wiadomo, że jeśli chce się coś w sobie zmieniać, to tylko wiosną i tylko na lepsze. Portal Ciążowy.pl również nabrał wiosennych „barw i kształtów” i z wielką przyjemnością prezentuje Wam, drodzy czytelnicy nowy wygląd artykułów. A może sami zauważyliście już zmiany w ich wyglądzie?

Nowy wygląd artykułów

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych czytelników postanowiliśmy usprawnić i ułatwić poruszanie się po portalu wszystkim zainteresowanym konkretnymi treściami prezentowanymi w artykułach. Myśląc o szybszej i bardziej intuicyjnej nawigacji między artykułami przenieśliśmy zakładki „Zobacz również" oraz „Najpopularniejsze artykuły" w górę strony (wcześniej znajdowały się one pod artykułem). Dzięki temu już bez trudu znajdziecie artykuły i informacje, które najbardziej Was interesują, a przechodzenie od jednego tematu do drugiego stanie się prostsze i szybsze niż do tej pory.

Wypróbowaliście już nowe Ciążowe „okienka"?

Wiosenny zawrót głowy

Mamy nadzieję, że zmiany jakie zaproponowaliśmy pozwolą Wam jeszcze milej i przyjemniej spędzać czas na Ciążowym. Podzielicie się z nami Waszymi pierwszymi opiniami i wrażeniami?

Jednocześnie czekamy również na Wasze pomysły - jak jeszcze bardziej dostosować nasz portal do Waszych potrzeb. Jakieś propozycje?

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55