Akademia Zdrowego Rozwoju z Anią Dąbrowską

Redakcja Portalu
2011-08-12
Akademia Zdrowego Rozwoju z Anią Dąbrowską
Już 13 sierpnia w Warszawie rusza kolejna edycja skierowanej do rodziców akcji edukacyjnej Instytutu Pampers, Akademii Zdrowego Rozwoju. Akcja Instytutu Pampers pozwala spojrzeć na świat oczami dziecka i zrozumieć, jak pozornie proste czynności mogą być trudne, a niekiedy wręcz niemożliwe do wykonania dla rosnącego maluszka. Domek Akademii uda się w trasę po całej Polsce, odwiedzając 9 miast. Tegoroczną akcję wesprze Ania Dąbrowska, jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek, która kilkanaście miesięcy temu została mamą. Z okazji otwarcia domku, Ania, która jest ambasadorką tegorocznej edycji, odwiedzi Akademię, by razem z rodzicami odkrywać świat widziany oczami dziecka, porozmawiać o rodzicielstwie i wymienić się doświadczeniami.

Akademia Zdrowego Rozwoju już od dziewięciu lat towarzyszy tysiącom rodziców i dzieci w różnych zakątkach Polski.

Jej tematyka co roku koncentruje się na najważniejszych zagadnieniach związanych z pielęgnacją i zdrowym rozwojem dzieci. Tegoroczna edycja Akademii pozwoli przekonać się, jak ważną rolę w rozwoju malucha odgrywa zdrowy sen, stąd tegoroczny temat akcji „Zdrowy sen - aktywny dzień". W wyjątkowej scenerii domku, którego wnętrze imituje perspektywę widzenia świata przez dzieci, rodzice spotkają się z ekspertami, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami i radami na temat różnych aspektów rozwoju dziecka. Dodatkowo, podczas wizyty w domku Akademii, rodzice będą mieli okazję poznać zalety pieluszek Pampers, w tym Pampers Active Baby, które dzięki większemu wkładowi chłonnemu zapewniają dziecku do 12 godzin spokojnego, „złotego snu", tak aby każdy maluszek mógł spokojnie przespać całą noc i z radością powitać kolejny dzień.

Domek Akademii Zdrowego Rozwoju rozpoczyna swoją podróż 13 sierpnia 2011 r. w Warszawie.

Do 11 września odwiedzi kolejne 8 polskich miast: Łódź, Kraków, Chorzów, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk oraz Bydgoszcz. Podczas inauguracji tegorocznej akcji w Warszawie, a także 19 sierpnia w Krakowie domek odwiedzi niezwykły gość - Ania Dąbrowska.

W ramach współpracy z marką Ania nagrała również mini album, na którym znalazły się najpiękniejsze kołysanki wybrane przez polskie mamy drogą głosowania, a także ulubiona kołysanka samej wokalistki.

Wszystkie zaśpiewane przez Anię utwory od połowy sierpnia będą dostępne na stronie Świata Pampers, www.pampers.pl.
Natomiast każdy, kto odwiedzi domek Akademii będzie mógł wziąć udział w losowaniu i wygrać tę płytę pochodzącą z limitowanej edycji.

Harmonogram trasy domku Akademii Zdrowego Rozwoju 2011.

13-14 sierpnia  - Warszawa
16-17 sierpnia - Łódź
19-21 sierpnia - Kraków
23-24 sierpnia - Chorzów
26-28 sierpnia - Wrocław
30-31 sierpnia - Poznań
2-4 września - Szczecin
6-7 września - Gdańsk
9-10 września - Bydgoszcz
11 września - Warszawa

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55