Babi Targ – Akcja wymiany ciuchów – 26.06, Poznań

Redakcja Portalu
2011-06-13
Babi Targ – Akcja wymiany ciuchów – 26.06, Poznań
Lubisz oryginalne ciuchy, niepowtarzalną biżuterię, niebanalne dodatki? Przyjdź na kolejną akcję wymiany ciuchów z cyklu Babi Targ. Jeśli twoja szafa pełna jest ciuchów, w których już nie chodzisz, nie możesz na nie patrzeć albo w które się już nie mieścisz, Babiląd organizuje imprezę dla ciebie! Babi Targ to lokalna odmiana znanych na Zachodzie swapping parties, polegających w głównej mierze na wymianie ciuchów, butów i innych dodatków.

Impreza idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny, który od jakiegoś czasu opanował modę.

Tylko tu wymienisz swój sweterek na czyjąś cudną sukienkę a bluzeczka od teściowej w jej ulubionym wrzosowym kolorze wreszcie znajdzie odpowiednią dla siebie osobę. A i tobie na pewno wpadnie w oko coś ciekawego. Wymienić możesz ubrania, buty, wszelkie dodatki i gadżety - warunek: muszą być czyste i w dobrym stanie.

Zachęcamy również do wymiany książek i płyt!

Prosimy o zabieranie ze sobą swoich wieszaków, stojaków na ubrania lub innych przydatnych sprzętów, na których można wyeksponować ubrania. Ilość naszych nośników jest bowiem ograniczona.

WSTĘP na imprezę - 5 / 10 zł.

Cena 5 zł - dla osób, które nie przynoszą własnych rzeczy na wymianę/ sprzedaż

Cena 10 zł - dla osób, które przynoszą własne ubrania na wymianę/ sprzedaż i rozkładają własne stoisko

Po raz pierwszy też wprowadzamy dodatkową opłatę za "nadbagaż". Chcemy uniknąć sytuacji, gdy ilość miejsca zabrana przez jedną osobę uniemożliwia rozlokowanie się kolejnym dwóm :) 1 duża walizka/ torba/ karton/ stojak ciuchów jest w cenie biletu za 10zł, wniesienie każdych kolejnych walizek/stojaków/wieszaków kosztuje kolejne 5zł.

Rzeczy, które zostaną po imprezie będzie można przekazać Fundacji ADAMS !!!

Równocześnie mamy nadzieję na kolejne spotkanie podczas czerwcowego Babiego Targu, w trakcie którego zbierać będziemy równi:

  • przybory szkolne (kredki, pisaki, bloki rysunkowe, piórniki, zeszyty, plecaki itp.)
  • zabawki
  • słodycze

na rzecz dzieci i młodzieży z oddziału onkologicznego przy ul.Szpitalnej w Poznaniu, oraz dla naszych stałych podopiecznych.

Osoby chcące wziąć udział w kiermaszu przedmiotów artystycznych prosimy o kontakt pod adresem info@babilad.pl

26.06.2011, Galeria Pestka, Al. Solidarności 47. Wstęp od godz. 16.00. Impreza potrwa do godz. 19.30. (pomieszczenia po sklepie Sprider, I piętro).

Organizatorem imprezy jest Babiląd

Partnerem imprezy jest Galeria Pestka

Patronat: szafa.pl

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55