Baby - we wtorek w Czekoladziarni - 9 listopada Wrocław

Redakcja Portalu
2010-11-08
Baby - we wtorek w Czekoladziarni - 9 listopada Wrocław
Czekoladziarnia przy Połanieckiej 17 serdecznie zaprasza Rodziców dzieci do 6 miesiąca życia oraz panie w ciąży na wtorkowe warsztaty wspierające rozwój małego dziecka - „Baby – wtorek w Czekoladziarni”

„Baby - wtorek w Czekoladziarni" - zawsze we wtorek o godz. 11.30


9 listopada zapraszamy na spotkanie "Sztuka ubierania i przewijania maleństwa. Jak dbać o małe bioderka?".
To warsztaty poświęcone czynności, której dzieci zazwyczaj nie lubią - ubieraniu, rozbieraniu, zmianie pieluchy. Wspólnie spróbujemy uczynić te chwile przyjemniejszymi dla malucha, przy okazji zadbamy o jego bioderka i wyposażymy go w pierwsze umiejętności potrzebne do późniejszych obrotów z plecków na brzuszek. Rodzice dowiedzą się dlaczego leżenie na brzuszku jest tak istotne i jak zachęcać maluchy do spędzania czasu w tej pozycji.
Rodzicom starszych maluchów, które swobodnie przekręcają się z plecków na brzuszek podpowiemy jak bawić się z dzieckiem aby wspomagać jego rozwój.
Na zajęciach możliwe są także indywidualne porady dla rodziców dzieci mających problemy np. z napięciem mięśniowym czy asymetrią ułożeniową.


Zajęcia poprowadzi Anna Godula - absolwentka wrocławskiego AWF-u, certyfikowana fizjoterapeutka metody NDT Bobath dla dzieci. Ekspert portalu dla rodziców. Prywatnie mama Frania i Szymka.

W związku z ograniczoną ilością miejsc prosimy o rezerwację telefonicznie: 71 336 51 37 albo mailowo: info@czekoladziarnia.com.pl

Z wszelkimi pytaniami prosimy dzwonić: 609 539 288

Koszt: 25 zł mama albo tato z dzieckiem, w cenę warsztatów wliczony jest napój do wyboru ze specjalnej karty dla mam.
Warsztaty trwają 1,5 godziny.

 

Źródło: Czas dzieci
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55