Bezpieczne ferie z IKEA Janki

Redakcja Portalu
2015-01-21
 Bezpieczne ferie z IKEA Janki
Zimowisko w górach, łyżwy w mieście, czy zabawy w domu – niezależnie od tego, gdzie najmłodsi spędzają ferie ważne, aby pamiętali o zachowaniu odpowiedniej ostrożności. Z myślą o nich IKEA Janki przygotowała warsztaty „Bezpieczne ferie“ (dla dzieci w wieku 6-12 lat) oraz „Pierwsza pomoc z Panem Misiem“ (dla dzieci 3–6 lat). Zajęcia odbędą się w sobotę 24 i 31 stycznia, w Lesie Småland. Dodatkowo przez całe ferie organizatorzy przygotowali różne atrakcje.

Ferie zimowe podobnie jak wakacje to wyczekiwany przez dzieci czas, który mogą spędzić na bardzo wiele sposobów. Zorganizowane zimowiska, miejskie atrakcje tj: lodowiska, baseny, kina, teatry to tylko niektóre z dostępnych. Podczas licznych aktywności najmłodszych ważne jest zadbanie o ich bezpieczeństwo. Pamiętając o tym IKEA Janki przygotowała zajęcia, dzięki którym najmłodsi będą mieli okazję dowiedzieć się o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Zaplanowano dwa rodzaje warsztatów. „Pierwsza pomoc z Panem Misiem" dla dzieci w wieku 3-6 lat, to 45-minutowa zabawa, prowadzona przez przeszkolonych instruktorów. Specjalnie przygotowane gry i ćwiczenia pomogą zapoznać się z tematem pierwszej pomocy, a także od najmłodszych lat rozwijać poczucie obowiązku niesienia pomocy innym. Drugi warsztat „Bezpieczne ferie" zadedykowano nieco starszym dzieciom, w wieku 6-12 lat. Dzięki tym zajęciom młodzi uczestnicy dowiedzą się jak uniknąć ryzyka w trakcie zimowych szaleństw oraz jak zadbać o bezpieczeństwo własne i innych.

Dodatkowo w czasie ferii od poniedziałku do niedzieli dzieci, które odwiedzą czarodziejski Las Småland będa mogły uczestniczyć m.in: w malowaniu buziek i w zajęciach plastycznych.

Zajęcia „Pierwsza pomoc z Misiem" oraz „Bezpieczne ferie" będą odbywały się w soboty 24 i 31 stycznia, w godzinach 11.00, 12.00, 14.00 i 16.00. Ponadto od poniedziałku do niedzieli w Lesie Småland na dzieci czekają różne atrakcje. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

 

Więcej informacji udziela:
Karol Barcal
Local Marketing Manager IKEA Janki
e-mail: karol.barcal@IKEA.com
tel:+48 22 703 11 95

 

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55