„Bezpieczny Maluch” – bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży

Redakcja Portalu
2015-10-22
„Bezpieczny Maluch” – bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży
24 października (sobota), o godzinie 11.00 zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Bezpieczny Maluch”. To już kolejne spotkanie w naszym Szpitalu realizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii skierowanej do kobiet w ciąży mającej na celu promocję bezpiecznego i zdrowego rozwoju dziecka.

W programie warsztatów znajdą się wystąpienia specjalistów w zakresie żywienia noworodków i niemowląt, pierwszej pomocy kobiecie ciężarnej oraz w stanach nagłych u dzieci. Uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w warsztatach dotyczących bezpieczeństwa Mamy i dziecka podczas podróży samochodem. Warsztaty są bezpłatne!

Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani i doświadczeni ratownicy medyczni. W trakcie warsztatów odbędą się konkursy, w których będzie można wygrać cenne nagrody.

Przed warsztatami, w godzinach 10.00-10.45, osoby zainteresowane będą mogły zwiedzić szpital i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące opieki okołoporodowej w Szpitalu UJASTEK.

Ilość miejsc na warsztaty ograniczona, dlatego decyzję o udziale warto podjąć już teraz i zarejestrować się!

Prosimy o dokonanie rezerwacji poprzez formularz dostępny na stronie internetowej http://bezpieczny-maluch.com.pl/warsztaty/szczegoly/281

Serdecznie zapraszamy!

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55