Ciekawe inicjatywy dla dzieci w czasie kwarantanny cz. I

Redakcja Portalu
2020-03-30
Ciekawe inicjatywy dla dzieci w czasie kwarantanny cz. I
Za nami już ponad dwa tygodnie domowej kwarantanny. Skończyły Ci się pomysły, jak zorganizować dziecku czas? Zerknij do internetu – wiele instytucji kultury zorganizowało ciekawe wydarzenia, w których najmłodsi mogą uczestniczyć online.

Teatr Groteska w Krakowie

Ten najsłynniejszy dziecięcy teatr w Krakowie, jako pierwszy wystartował z oryginalną propozycją przeniesienia przedstawień dla dzieci do sieci. Pomysł na cykl „Złap Groteskę w sieci", jak twierdzą organizatorzy, zrodził się naturalnie, niemal kwadrans po ogłoszonej decyzji o zamknięciu szkół i instytucji kultury. Spektakle internetowe odbywają się w weekendy na stronie www.groteska.pl. Znaleźć tam można również najpopularniejsze piosenki ze spektakli granych w Grotesce.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Krakowskie Forum Kultury

Do wspólnej zabawy w sieci zaprasza również Krakowskie Forum Kultury. Każdego dnia o 12:00 na profilu Facebook „Krakowskie Forum Kultury" pojawia się post z ciekawostkami, nawiązujący tematycznie do stałych aktywności Krakowskiego Forum Kultury, czyli lubianych przez dzieci i rodziców warsztatów: takich jak Kreatywna Plastyka, czy Rodzinne Muzykowanie, a także naszych najciekawszych cyklów np. Spacerów nie tylko historycznych, Kino Latino czy też Literatury na Forum.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Kutnowski Dom Kultury

Masę pomysłów do wspólnej zabawy z dziećmi w sieci, proponuje również Kutnowski Dom Kultury - znajdziemy tutaj propozycje prac plastycznych, origami, bajki oraz przepisy dla dzieci i rodziców.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Niedługo kolejna porcja pomysłów na kreatywne spędzanie czasu podczas kwarantanny. A jeśli macie swoje patenty na ciekawe zajęcia w czasie pandemii - dajcie znać w komentarzach.

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55