Ciekawe inicjatywy dla dzieci w czasie kwarantanny cz. III

Redakcja Portalu
2020-04-30
Ciekawe inicjatywy dla dzieci w czasie kwarantanny cz. III
Kochani! Wrzucamy kolejną dawkę fajnych pomysłów, na spędzanie wspólnego czasu z naszymi pociechami, w tym trudny dla wszystkich czasie, jakim jest pandemia. Tym razem stawiamy na sport i ruch. W końcu to samo zdrowie!

Nawet w czasie pandemii nie możemy zapominać o codziennej dawce ćwiczeń, które poprawią samopoczucie i rozładują dziecięcą energię. Czas zainspirować się propozycjami ruchowych zabaw i ćwiczeń, które znajdują się w sieci. Oto kilka z nich:

Ruchowe Przedszkole SAV JUNIOR

Ruchowe Przedszkole SAV Junior to cykl bezpłatnych zajęć on-line prowadzonych przez aktywnego liska - SAVusia, w którego wciela się doświadczony w pracy z dziećmi instruktor. Wśród rozwiązań znajdują się ciekawe inspiracje, które przy niskich nakładach pracy, odciążą rodziców choć na chwilę w codziennych obowiązkach, a dzieci pobudzą do ruchu i rozwijania wyobraźni.

Zajęcia odbywaja się od poniedziałku do piątku o 11.00. Kilka minut przed tym czasem na profilu Facebook publikowany jest link prowadzący do filmu z ćwiczeniami i zadaniami.

Warto odwiedzić! Więcej szczegółów znajdziesz tutaj

Joga z dziećmi!

Joga to świetny sposób na wspólne zrelaksowanie się i wyciszenie. Czemu nie? Spróbujcie!

Po inspiracje do ćwiczeń zapraszamy na kanał YouTube Joga Małego Człowieka. Dzieci mogą ćwiczyć same, z rodzicami lub rodzeństem. Potrzebujecie tylko wygodny strój i kawałek podłogi. Zapraszamy Was serdecznie do ćwiczeń.

Zdrowe Sprawne Dzieci

Codzienna dawka ćwiczeń z dziećmi z użyciem domowych przyborów! Te treningi i zabawy gwarantują poprawę ogólnej sprawności i nauczenie prawidłowych wzorców ruchowych. Warto spróbować!

Sprawdź koniecznie - https://www.facebook.com/ZdroweSprawneDzieci/

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55