Ciekawe inicjatywy dla dzieci w czasie kwarantanny cz. IV. Pudełka subskrypcyjne

Redakcja Portalu
2020-06-05
Ciekawe inicjatywy dla dzieci w czasie kwarantanny cz. IV. Pudełka subskrypcyjne
Coraz częściej możemy w sieci natknąć się reklamy pudełek subskrypcyjnych. Kolejny dobry pomysł na nudę? Sprawdzamy!

Pudełka subskrypcyjne (tzw. boxy) to pudełka z różnego typu zawartością, np. rzeczami dla noworodka, kosmetykami, jedzeniem, książkami lub artykułami dla zwierząt. Box zamawiamy praktycznie w ciemno - nie wiedząc , jakie produkty znajdą się w nim w danym miesiącu. Możemy jednak śledzić profil danego pudełka na Facebooku, tam często znajdują się jakieś podpowiedzi, co do zawartości. Pudełka subskrypcyjne kuszą również swoją ceną. Jest ona zazwyczaj niższa, niż gdybyśmy kupowali te produkty osobno.

Pudełka subskrypcyjne są dla każdego, kto lubi poznawać nowe rzeczy, a nie ma czasu na ich szukanie. Wybraliśmy dla Was te, ktróre mogą spodobać się rodzicom i dzieciom.

Box dla lubiących eksperymenty: Smart Bee Club

Smart Bee Club (https://smartbee.club/) to zestaw eksperymentów do wykonania w rodzinnym gronie. Paczka z wszystkimi potrzebnymi materiałami i instrukcjami trafia raz w miesiącu prosto pod Wasze drzwi.
Do wyboru BeeBox Mini lub potężna dawka nauki w zestawie Supermoce: Zmiennokształtność. W pakiecie z eksperymentami: ilustrowane instrukcje, ciekawostki i aplikacja z rozszerzoną rzeczywistością. Reszta to niespodzianka. Do wypróbowania również zestawy z pojedynczymi eksperymentami w odpowiednio niższej cenie!

Box dla łasuchów z kulinarnym zacięciem:

Sweed (https://www.sweed.pl/) to paczka pełna słodkich przekąsek z całego świata. W paczkach nie znajdziemy typowych słodyczy dostępnych w każdym sklepie. Jeżeli jednak masz w sobie duszę odkrywcy, nie boisz się nowych doznań i doświadczeń oraz często myślisz "Muszę tego spróbować!" - Sweed jest dla Ciebie! Paczki nie ograniczają się tylko do słodyczy - znajdziesz w nich także słone przekąski, gotowe dania, oraz półprodukty do przyrządzenia czegoś pysznego! Musicie tego spróbować ;)

Box dla mamy i maluszka

Kompletujesz wyprawkę? Wybierasz się na baby shower? A może szukasz prezentu dla mamy i maluszka z okazji jego narodzin, chrzcin lub wizyty u młodych rodziców? Mamy coś dla Ciebie!

Mamma Boxes (https://mammamia.love/pl/) to piękne, jak i praktyczne pudełka wypełnione starannie wybranymi kosmetykami i akcesoriami dla młodej mamy i maluszka. W boxie znajdą się kosmetyki, książki, tekstylia, kody rabatowe, książki i inne niespodzianki. Dostarczanie boxów dopasowane jest do terminu porodu przyszłej mamy i co trymestr dostarczane prosto pod drzwi.

Skusicie się?

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55