Co przyniesie Mikołaj? Kiermasz książek dla dzieci w MYSIA 3

Redakcja Portalu
2013-12-02
Co przyniesie Mikołaj? Kiermasz książek dla dzieci w MYSIA 3
Adres: Warszawa, śródmieście Data eventu: sobota, 7 grudnia, Start: 10:00 Wstęp: wstęp wolny

Kilkanaście niezależnych wydawnictw książek dla dzieci w jednym miejscu - Domu Handlowym MYSIA 3. Książki ze znakomitą grafiką i świetnymi historiami zachwycą nie tylko dzieci, ale i rodziców.
MYSIA 3 to nietypowa przestrzeń mieszcząca się w dawnym gmachu Cenzury. 7 grudnia w tej wyjątkowej lokalizacji na III piętrze odbędzie się świąteczny kiermasz książek dla dzieci. W jednym miejscu będzie można kupić książki najważniejszych niezależnych wydawnictw dziecięcych w Polsce. Wystawcy w swojej ofercie będą mieli wspaniałe książki, które otrzymały liczne wyróżnienia i nagrody, tytuły te otwierają dzieciom drzwi na świat sztuki i wartościowej literatury.

Swój udział potwierdziły wyjątkowe wydawnictwa, takie jak: Dwie Siostry - znane czytelnikom jako wydawca „D.O.M.K.U.", „D.E.S.I.G.N-u", „Map" i wielu innych bestsellerów literatury dziecięcej; Centrala - komiksy dla dzieci mądrych rodziców; Bookoff - księgarnia artystyczna z książkami niekonwencjonalnymi, pomysłowymi, które na długo zapadają w pamięć dziecka; Zakamarki - szwedzka i francuska literatura dla dzieci; Buka - pięknie wydane audiobooki, bogate w słowo, muzykę i obraz; Muchomor - kolorowe „tekturki" oraz książki biograficzne, historyczne, filozoficzne, czytane zarówno przez dzieci , jak i dorosłych; MODO - wydawca książek o ulubieńcu dzieci Ciekawskim George'u; Wytwórnia - innowacyjne rozwiązania graficzne i nowoczesna interpretacja tekstu literackiego to ich znak firmowy; Czerwony Konik - promuje młodych, początkujących twórców; Tatarak - książki wartościowe, świetnie opracowane graficznie, niepowtarzalne; Kultura Gniewu - publikują niezależne komiksy od 2000 roku; Bona - wydawca ambitnych, dopracowanych i atrakcyjnych wizualnie publikacji dla dzieci oraz wartościowej prozy dla młodzieży; Tashka - wydaje kwartalnik dla dzieci i rodziców „Fika"; Dwa Koty - sklep z wyjątkowymi książkami i zabawkami; Hokus-Pokus - starannie i z polotem wydaje książki obrazkowe i do czytania; kwartalnik „Ryms" - poświęcony literaturze dla dzieci i młodzieży; EneDueRabe - mądre, ambitne, pełne ciepła i humoru książki dla dzieci.

Dodatkowe atrakcje dla dzieci zapewnią Formy Kolory - wyjątkowe zajęcia, które w inspirujący sposób łączą zabawę i kreatywność.

MYSIA 3 to alternatywa dla centrów handlowych, oferuje marki, które charakteryzuje minimalizm i prostota. Na trzech poziomach budynku znajdują się sklepy z ubraniami, butami, akcesoriami i wyposażeniem wnętrz oraz przestrzeń Leica Gallery. W MYSIA 3 znajdziemy takie marki jak: Muji, COS, Take a Nap, Nennuko, My Paris, UEG, Berries&Co, Cookie, oraz multibrandy UFUFU CONCEPT STORE i GOOODAY. Leica Gallery to stałe ekspozycje i mniejsze wystawy czasowe, sklep oraz księgarnia.

Miejsce:
MYSIA 3 / III piętro
w godzinach 10-20

https://www.facebook.com/events/1381309785450485/

Źródło: Gogaga
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55