COACHING RODZICIELSKI - 29.01!

Redakcja Portalu
2012-01-02
COACHING RODZICIELSKI - 29.01!
"Świadome rodzicielstwo-szczęśliwe dzieciństwo"

Od stycznia 2012 zapraszamy na cykl praktycznych spotkań z Coachingiem Rodzicielskim.

Odpowiadając na zapytania rodziców i doceniając ważność ich potrzeb rozpoczynamy specjalny Program "ŚWIADOME RODZICIELSTWO, SZCZĘŚLIWE DZIECIŃSTWO - czyli coaching rodzicielski w praktyce".

Program "Świadome rodzicielstwo, szczęśliwe dzieciństwo" jest cyklem warsztatów stworzonym z myślą o wsparciu rodziców poszukujących pomysłów, narzędzi, sposobów na nawiązanie głębokiej relacji ze swoim dzieckiem opartej na ZAUFANIU, UWAŻNOŚCI I ODPOWIEDZIALNOŚCI!

Jeśli:
* Zastanawiasz się jak najlepiej wesprzeć swoje dziecko, by było pewne siebie, szczęśliwe i bezpieczne w swojej drodze od dzieciństwa do dorosłości?
* Chcesz usłyszeć co ważnego mówi Twoje dziecko?
* Chcesz czuć się pewnie w roli Rodzica

to :
Zapraszamy do uczestnictwa w programie dla rodziców i opiekunów gotowych na wprowadzenie w relację rodzic-dziecko realnych zmian służących wzajemnemu zrozumieniu i uważności w relacji.

PODCZAS WARSZTATÓW:
* Będziemy zajmować się istotą relacji rodzic-dziecko, tym co ją buduje, wzmacnia a co jej szkodzi czy wręcz uniemożliwia
* Zastanowimy się jakim rodzicem chcemy być dla swoich dzieci, jakiego dzieciństwa potrzebują nasze dzieci?
* Dowiesz się co sprzyja budowaniu relacji rodzic-dziecko i jak efektywnie wykorzystać tę wiedzę w Twoim życiu
* Poznasz konkretne narzędzia coachingu rodzicielskiego ułatwiające na co dzień nawiązywanie kontaktu z dzieckiem

INFORMACJE O PROGRAMIE:
* Dwa spotkania w formie warsztatów stanowiące wstęp do pracy własnej. Terminy: 29.01. i 5.02. w godz: 13:00-18:00
* 5 tygodni pracy własnej wpieranej materiałami, ćwiczeniami i narzędziami wysyłanymi co tydzień przez prowadzące
* spotkanie podsumowujące i kończące Program w terminie: 4.03.2012 w godz. 13:00-18:00
* MIEJSCE: Edukado Targówek, budynek DOMOTEKI
* LICZBA UCZESTNIKÓW: min 6, maks. 12 osób w grupie
* CENA: 350 PLN za udział w całym programie. Specjalna zniżka dla par: 600 PLN. (posiadacze Karty Edukado 10% zniżki)

PROWADZĄCY:

Joanna Berendt jest coachem, trenerem. Specjalizuje się w pracy z kobietami, które są aktywne zawodowo i są matkami. Wspiera je w satysfakcjonującym dla nich połączeniu ważnych obszarów ich życia. Pomaga im wziąć ster życia w swoje ręce i przeprowadzić realne zmiany by żyć w zgodzie ze sobą. Prowadzi sesje i warsztaty z coachingu rodzicielskiego, wspierając rodziców w odnalezieniu poczucia celu, siły i pasji w wyzwaniach dnia codziennego. W życiu cenni otwartość i ciekawość życia, bycie sobą oraz poczucie humoru. Pasjonatka Porozumienia bez Przemocy nie tylko jako sposobu Komunikacji, ale stylu odbierania świata i nawiązywania relacji. W codziennych wyzwaniach inspirację czerpie z podejścia coachingowego zorientowanego na rozwiązania, które jest dla niej swoistym drogowskazem w życiu. Mama dwójki bardzo energicznych dzieci: siedmioletniej córki oraz trzy letniego synka.
Ukończyła miedzy innymi kurs „The Art and Science of Coaching" (Erickson Collage i Wszechnica UJ), Szkołę Trenerów Rozwoju Kompetencji Trenerskich (Wszechnica Uj), Studium Nonviolent Comunication (Dojrzewalnia Róż w oparciu o prace Marshalla Rosenberga). Posiada dyplom Erickson Professional Coacha a także certyfikat Zen coacha oraz trenera. Wiedzę coachingową pogłębiała m.in. u coachów jak R. Dilts. R. Boltstad, K. Landfald, S. Gilligan M. Atkinson.

Kaja Kozłowska jest life coachem specjalizującym się w coachingu rodzicielskim. Posiada dyplom ukończenia Core Essentials Fast Track Program by Corporate Coach U (CPFTP) i tytuł Coach U Graduate. Jest certyfikowanym Zen Coachem. Posiada również licencję trenerską programu Coaching Clinic. Z wykształcenia jest socjologiem - ukończyła socjologię na Uniwersytecie Warszawskim (1997), a także dwuletnie wstępne szkolenie w Studium Psychoterapii POP (2007).
Prywatnie jest inspiratorką życia rodzinnego i poszukiwaczką kamienia filozoficznego.Docenia to wielkie szczęście, że pracując jako coach może czerpać zarówno ze swoich doświadczeń zawodowych jak i zainteresowań związanych z psychologią i rozwojem osobistym. Głęboko wierzy, że każdy ma wystarczające możliwości do osiągnięcia pełnego sukcesu i to przekonanie pozwala jej na pełną mobilizację w procesie wspierania zmian i rozwoju swoich Klientów.

 

Źródło: Edukado
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55