Cud kuchenny, czyli mamuśka w kuchni

Redakcja Portalu
2011-11-23
Cud kuchenny, czyli mamuśka w kuchni
Na czym polega „cud kuchenny”, jak „gotować bez gotowania” i jak upiec ciasto w kuchence mikrofalowej – tego wszystkiego dowiedzą się wrocławskie mamy na kolejnym – listopadowym – spotkaniu Klubu Mamuśki. Na spotkanie-gotowanie połączone z degustacją potraw zapraszamy już 29 listopada br. o godz. 19.00 (ul. Jeleniogórska 6, Wrocław Leśnica).

Uczestniczki smakowitego warsztatu dowiedzą się jak gotować szybko, smacznie i zdrowo, uwzględniając gusty małych niejadków. W menu przewidzianych jest 7 wyjątkowych potraw, które będziemy wspólnie przygotowywać. Wszystko to w domowej atmosferze zapachów i smaków, sprzyjającej nowym przyjaźniom i plotkom o macierzyńskiej codzienności.

Warsztat poprowadzi Magdalena Pałuk, doradca kulinarny, która wyznaje zasadę: „Gotować z inspiracją - żyć z pasją". Kuchnia jest dla niej prawdziwą pasją - nie wyobraża sobie niedzieli bez domowego ciasta i wspólnego, rodzinnego obiadu. Swoimi zainteresowaniami zaraża innych -już teraz w kuchni pomaga jej 4-letnia córeczka.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres: info@klubmamuski.pl. Ze względów logistycznych liczba miejsc jest ograniczona.

Klub Mamuśki we Wrocławiu

Spotkanie organizowane jest przez pierwszy i jedyny we Wrocławiu Klub Mamuśki, funkcjonujący w stolicy Dolnego Śląska od kwietnia br. To miejsce dla każdej mamy - tej dopiero poznającej tajniki macierzyństwa, jak i tej, która ma już spory bagaż maminych doświadczeń. Czas i przestrzeń zarezerwowane wyłącznie dla mam. Klub Mamuśki to inicjatywa społeczna, która daje możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim okazję do poznania się, zaprzyjaźnienia i zwykłego, kobiecego poplotkowania o blaskach i cieniach macierzyńskiej codzienności.

Więcej informacji o działalności Klubu Mamuśki dostępnych jest na stronie www.klubmamuski.pl, a także na facebookowym fun page'u www.facebook.com/pages/klubmamuski.

Źródło: Klub Mamuśki
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55