Czas dzieci - spotkanie z Tomaszem Samojlikiem Kraków 05.11

Redakcja Portalu
2010-11-03
Czas dzieci - spotkanie z Tomaszem Samojlikiem Kraków 05.11
Również w tym roku będziemy towarzyszyć Wam przez cały czas trwania Targów. CzasDzieci.pl przygotował mnóstwo atrakcji zarówno dla Rodziców, jak i dla ich tych troszkę młodszych Poszukiwaczy Wiedzy. Spotkanie i zajęcia będą się odbywać w sali seminaryjnej i na stoisku naszego Portalu.

Godz. 11.00 - 12.00 spotkanie z Tomaszem Samojlikiem autorem książki "Żubr Pompik"

„Mały żuberek Pompik urodził się jesienią, nieco później niż jego kuzyni, którzy przyszli na świat wiosną i teraz byli już duzi, samodzielni i pewni siebie. Pompik był najmniejszy z całego stada i nie bardzo miał się z kim bawić..." - tak zaczyna się opowieść. Ale nie myślcie, że będzie to smutna historia. Pompik to wyjątkowy żubr: dociekliwy i ciekawy świata, przyjacielski i chętny do pomocy. Szybko zjednuje sobie mieszkańców lasu i poznaje ich zwyczaje. Zaskakuje trafnymi spostrzeżeniami, ale czasem zdarzają się mu pomyłki. Często dostrzega to, czego nie widzą dorosłe żubry"

 

 

Źródło: Czas dzieci
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55