Czekoladowe niedziele - Wrocław

Redakcja Portalu
2011-07-04
Czekoladowe niedziele - Wrocław
Czekoladziarnia przy Połanieckiej 17 serdecznie zapraszamy dzieci ciekawe świata i kochające słodkości na cykl zajęć Czekoladowe niedziele. Zawsze o godz. 11.00. Zawsze w niedzielę.

Tajemnicze miasta Majów i czekolada z chili czyli wyprawa do Meksyku - 10 lipca

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 12 lat na fascynującą wyprawę śladami Majów i Azteków - poszukamy miast zaginionych w dżungli, sprawdzimy jak Majowie liczyli czas i dlaczego czekolada była magicznym napojem? Zagramy w piłkę według Majów i wykonamy gliniane naczynia do picia czekolady, takie z jakich pito w pradawnym Meksyku. Dla wszystkich małych odkrywców czekolada .... oczywiście z chili!

Zawsze o godz. 11.00. Zawsze pyszne, czekoladowe słodkości.

Spotkanie trwa 1,5 godziny. Jest przeznaczone dla dzieci od lat 4, uczestnictwo dzieci młodszych jest mile widziane, ale w towarzystwie służących im pomocą Rodziców.
Koszt to 23 zł od dziecka, cena obejmuje czekoladowy poczęstunek i napoje dla dzieci. Od trójki dzieci wzwyż koszt to 20 zł od dziecka, przy opłaceniu przynajmniej trzech dowolnych zajęć z cyklu "Czekoladowe wakacje", koszt to również 20 zł. W związku z ograniczoną ilością miejsc prosimy o rezerwację, telefonicznie: 713365137 bądź mailowo: info@czekoladziarnia.com.pl
Z wszelkimi pytaniami prosimy dzwonić: 607 124 224

Zapraszamy wszystkich ciekawych świata i kochających słodkości. U nas wiedza smakuje czekoladą!

Czekoladziarnia przy Połanieckiej 17 znajduje się w pobliżu hipermarketu Cerrefour, Połaniecka jest boczną Mieleckiej, a ta boczną Hallera. Można do nas dojechać tramwajem linii 14.

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55