Czternaście tysięcy rodziców odwiedziło domek Akademii Zdrowego Rozwoju!

Redakcja Portalu
2010-10-11
Czternaście tysięcy rodziców odwiedziło domek Akademii Zdrowego Rozwoju!
Wraz z końcem września i początkiem jesieni zamknęła swoje działanie kolejna edycja Akademii Zdrowego Rozwoju Instytutu Pampers. Już ósmy raz rodzice mogli zobaczyć świat widziany oczami dziecka! Domek odwiedził dziesięć polskich miast dostarczając wiedzy i radości czternastu tysiącom rodziców z maluchami. Tematem przewodnim Akademii 2010 był ruch i olbrzymia rola, jaką odgrywa on w rozwoju dziecka, stąd nazwa tegorocznej edycji „Ruch to rozwój”. W akcję zaangażowała się Jagna Marczuajtis, polska snowboardzistka i szczęśliwa mama dwuletniej Igi.

Akademia Zdrowego Rozwoju kolejny raz towarzyszyła rodzicom i dzieciom
w najróżniejszych zakątkach Polski. Domek odwiedził Warszawę, Poznań, Wrocław, Białystok, Gdańsk, Gdynię Wrocław, Lublin, Chorzów i Łódź. W samym tylko Wrocławiu Akademia gościła prawie dwa i pół tysiąca osób, które bawiąc się poznawały jednocześnie potrzeby swoich maluchów.

Tematem tegorocznej edycji Akademii Zdrowego Rozwoju był ruch i jego ogromna rola
w prawidłowym rozwoju dziecka. Rodzice mieli okazję zasięgnąć porady ekspertów Instytutu Pampers, którzy dzielili się wiedzą na temat aktywności ruchowej maluchów i podpowiadali jak ją stymulować. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy ćwiczeń i warsztaty ruchowe dla mam i maluchów.

W tegoroczną Akademię Zdrowego Rozwoju zaangażowała się Jagna Marczułajtis, snowbordzistka i mama dwuletniej Igi. Sportsmenka doskonale wie, jak ważny jest ruch
w rozwoju dziecka: „Jako sportowiec, każdego dnia czuję, jak wielkie znaczenie w moim życiu ma ruch. Jako mama zaczęłam również dostrzegać, jak jest on ważny w rozwoju dziecka. Dlatego postanowiłam przyłączyć się do tegorocznej akcji Instytutu Pampers, Ruch to rozwój i do Akademii Zdrowego Rozwoju".

 

W tegoroczną akcję Instytutu Pampers zaangażowali się również partnerzy, których produkty pomagają kompleksowo wspierać rodziców w codziennej opiece nad maluszkami, m.in.: BoboVita, Chevrolet, sieć hipermarketów Real. Patronem mediowym Akademii Zdrowego Rozwoju był magazyn Mamo, to Ja.

 

 

Źródło: Partnersi
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55