Diagnostyka dla Twojej Ciąży - Lublin 24 listopada

Redakcja Portalu
2010-11-22
Diagnostyka dla Twojej Ciąży - Lublin 24 listopada
Akcja społeczno – medialna „DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży” jest ogólnopolskim programem edukacyjnym, adresowanym dla Pań przygotowujących się do macierzyństwa. Inicjatywa podjęta przez ogólnopolską sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA ma na celu podniesienie poziomu świadomości znaczenia badań laboratoryjnych dla zdrowego i spokojnego przejścia przez tak ważny okres jakim jest ciąża.

Cykl spotkań Pacjentek z lekarzami-ekspertami, rozpoczął się w 2008 roku, w Hotelu Marriott w Warszawie, przy okazji Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Czynniki Ryzyka Utraty Ciąży - rola diagnostyki laboratoryjnej", organizowanej przez Fundację Akademia Nowoczesnej Diagnostyki oraz ogólnopolską sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA.

Ideę akcji, swoją osobistą obecnością na pierwszym z cyklu spotkań w Warszawie wsparły ambasadorki akcji: Anna Samusionek - aktorka, mama pięcioletniej Andżeliki oraz Olga Kuźniak - dziennikarka, współprowadząca program w TVN Style „S.O.S. dla urody", mama czteroletniej Karoliny.

Główny Organizator - ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA - zorganizowała dotychczas podobne spotkania także w Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni, Białymstoku i Bielsku-Białej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu, którzy tak licznie zaszczyciliście nas swoją obecnością podczas spotkań w kolejnych miastach. Niejednokrotnie frekwencja uczestników przerastała oczekiwania samych organizatorów. Miło nam, że organizowane przez nas spotkania z miesiąca na miesiąc cieszyły się coraz większym zainteresowaniem tak Uczestników, jak i lokalnych mediów, za pośrednictwem których mieliśmy okazję informować Państwa o naszej akcji. Jednocześnie chcemy podkreślić, że ogromny sukces, jaki odniosły nasze spotkania dzięki Państwa obecności i współpracy z licznymi patronami skłoniły nas do kontynuowania akcji „Diagnostyka dla Twojej ciąży" także w innych miastach Polski - tak w tym jak i w przyszłym roku.

 

JUŻ TERAZ ZAPRASZAMY WSZYSTKICH
NA KOLEJNE SPOTKANIE, Z CYKLU "DIAGNOSTYKA DLA TWOJEJ CIĄŻY",

KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ, 24 LISTOPADA 2010r. O GODZ. 18.00
W HOTELU VICTORIA, PRZY UL. NARUTOWICZA 58/60 W LUBLINIE

SPOTKANIE MA CHARAKTER OTWARTY A UDZIAŁ W NIM JEST NIEODPŁATNY!

 

O kalendarzu i programie kolejnych spotkań będziemy na bieżąco informować. W związku z tym zachęcamy wszystkich do regularnego odwiedzania naszej strony, gdzie - poza aktualnymi informacjami, znajdziecie Państwo również artykuły dotyczące najczęstszych zagadnień związanych z okresem ciąży, które omawiane są przez specjalistów-ginekologów.

 

Źródło: Bezpieczna ciąża
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55