Dni otwarte diagnoz pedagogiczno-logopedycznych na Uczelni Łazarskiego

Redakcja Portalu
2011-10-19
Dni otwarte diagnoz pedagogiczno-logopedycznych na Uczelni Łazarskiego
Już w najbliższą sobotę, 22 października w godzinach 10.00-14.00, na Uczelni Łazarskiego odbędą się dni otwarte diagnoz pedagogiczno-logopedycznych, na których będzie można skorzystać z bezpłatnego rozpoznania wad wymowy u dzieci. Odwiedzający zasięgną specjalistycznych porad od terapeutów pedagogicznych oraz nauczycieli logopedów, posłuchają wykładów ekspertów, a także obejrzą i zamówią pomoce logopedyczne.

Dni Otwarte, zorganizowane we współpracy z Centrum Terapii Dziecka, skierowane są przede wszystkim do rodziców dzieci z problemami logopedycznymi. Inicjatywa ma charakter długofalowy. Pierwsze spotkanie miało miejsce 20 sierpnia. Kolejne odbędą się 22 października oraz 17 grudnia. O następnych terminach Uczelnia informować będzie na bieżąco na swojej stronie internetowej.

W najbliższą sobotę będzie można wziąć udział w prelekcji poświęconej rozwojowi mowy dziecka w wieku do 3 lat, która odbędzie się w godzinach 10.30-11.30. W programie jest również prezentacja zabaw, które można wykorzystać podczas pracy z dzieckiem.

Nie jest to pierwsza inicjatywa prozdrowotna, w jaką włącza się nasza uczelnia. Tym razem skupiamy się na problemach logopedycznych wśród dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym - mówi Agata Jankowska, Koordynator Projektów na Uczelni Łazarskiego. Wierzymy, że dzięki bezpłatnym konsultacjom, rodzice zdobędą wiedzę pomocną podczas pracy ze swoimi pociechami - dodaje.

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55