Dzień Czerwonego Noska 2016 – najweselszy festyn rodzinny

Redakcja Portalu
2016-06-08
Dzień Czerwonego Noska 2016 – najweselszy festyn rodzinny
11 czerwca w godz. 13-20 ul. Nowy Świat w Warszawie zmieni się w czarodziejskie i kolorowe miejsce dzięki festynowi rodzinnemu ,,Dzień Czerwonego Noska”. W programie: pokazy i warsztaty iluzji oraz żonglerki, muzyczny teatrzyk, sala śmiechu, Clownowy Salon Fryzjerski, trampolina, zabawa w dubbing filmowy, loteria z cennymi nagrodami i moc innych atrakcji. Zaprasza Fundacja ,,Dr Clown” oraz gwiazdy: Grażyna Wolszczak, Katarzyna Skrzynecka, Barbara Kurdej-Szatan, Włodzimierz Zientarski i Karol Strasburger.

Chcesz zgłębić tajniki sztuczek magicznych, wcielić się w gwiazdę filmową, wybudować najwyższą wieżę z klocków LEGO i dowiedzieć się, jak opatrzyć pluszowego misia? Wybudować czarodziejską chatkę z piernika, w której nie czyha zła czarownica, a marzenia się spełniają? Spotkać kolorowych ,,doktorów clownów", stworzyć biżuterię z Grażyną Wolszczak i puszczać bańki mydlane z Karolem Strasburgerem? Przyjdź w sobotę 11 czerwca na ul. Nowy Świat w Warszawie w godzinach 13-20 na festyn rodzinny ,,Dzień Czerwonego Noska". Fundacja ,,Dr Clown", która na co dzień prowadzi terapię śmiechem i zabawą w szpitalach oraz placówkach specjalnych, edukacyjnych i opiekuńczych w całej Polsce, zaprasza wszystkich chętnych w wieku 0-101 lat do wspólnej zabawy!

Wygraj nagrody, dostań prezenty

Goście festynu będą mogli otrzymać w prezencie bajkową kolorowankę, zrobić sobie niepowtarzalne zdjęcie w fotobudce, wysłuchać bajki przez muzyczną rurę, wygrać na loterii oraz wziąć udział w grze miejskiej z nagrodami. Najmłodsi wyczarują sobie kolorową fryzurę w Clownowym Salonie Fryzjerskim, odwiedzą świat Alicji w Krainie Czarów, obudzą w sobie plastycznego geniusza w Kąciku Małego Artysty i spróbują sił w zabawie w dubbing, z szansą na udział w prawdziwej filmowej ekranizacji! Nie zabraknie zabaw edukacyjnych - przybyli poznają prehistorię śmiechu, tajniki zdrowego odżywiania, tłumaczenie śląskiej gwary i zasięgną porady lekarskiej w gabinecie Szopa Mieczysława. Nie zabraknie tak ukochanych przez każde dziecko atrakcji, jak wata cukrowa i plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią i trampoliną.

Uśmiech na sto sposobów

Ponieważ uśmiech to najprostszy język świata, nie znający żadnych granic, goście festynu będą śmiać się do rozpuku w sali śmiechu, wyszywać uśmiechnięte gadżety, pisać najdłuższy wiersz o radości i losować najśmieszniejsze dowcipy w magicznym worku z żartami.

Coś dla siebie znajdą również dorośli. Będzie można zasięgnąć porady, jak profesjonalnie zrobić makijaż i indywidualnie dobrać make-up pod okiem ekspertów z profesjonalnego, mobilnego studia makijażu, wziąć udział w degustacji kawy i wypocząć w strefie leżaków.

Wstęp na imprezę jest wolny. W tym roku Fundacja ,,Dr Clown" będzie zbierać środki na zakup 50 tysięcy czerwonych nosków, rozdawanych wszystkim jej podopiecznym. Wymaga to kwoty minimum 50 tys. zł. 1 czerwony nosek to 1 uśmiech. Każdy będzie mógł zostać ,,doktorem clownem" i pomóc Fundacji rozdać 50 tysięcy uśmiechów!

Goście specjalni: Grażyna Wolszczak, Katarzyna Skrzynecka, Barbara Kurdej-Szatan, Włodzimierz Zientarski i Karol Strasburger.

Źródło: www.egaga.pl
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55