DZIEŃ DZIECKA W GALERII JURAJSKIEJ. CZĘSTOCHOWA

Redakcja Portalu
2015-05-29
DZIEŃ DZIECKA W GALERII JURAJSKIEJ. CZĘSTOCHOWA
Z okazji Dnia Dziecka Galeria Jurajska w Częstochowie organizuje pierwszą w Polsce imprezę dla dzieci inspirowaną kultową kreskówką Ever After High, której bohaterami są... dzieci znanych, baśniowych postaci m.in. Królewny Śnieżki, Pinokia, Roszpunki. Przez cały dzień najmłodsi będą mogli m.in. wcielić się w role Royalsów i Rebelsów, czyli postaci z kreskówki, a także zawalczyć o sesję zdjęciową w magazynie BRAVO.

Pierwsza taka impreza w Polsce

Ever After High to nietypowa szkoła średnia, do której chodzą dzieci m.in. Alicji w Krainie Czarów, Roszpunki, Czerwonego Kapturka, Pinokia i Szalonego Kapelusznika. Ten bajkowy świat do rzeczywistości postanowiła przenieść Galeria Jurajska. Zrobi to jako pierwsza w Polsce!

Już 31 maja z okazji Dnia Dziecka, najmłodsi będą mogli poczuć się tam jak bohaterowie swojej ulubionej bajki. Przez cały dzień na specjalnie przygotowanej scenie trwać będą taneczne castingi, podczas których wybrani zostaną Król i Królowa Baśni. Najlepsi tancerze, którzy zaprezentują swój talent przed jury wygrają profesjonalną sesję zdjęciową w magazynie BRAVO.

- W tym roku do rzeczywistości przenosimy kultową bajkę. Najmłodsi będą mogli poczuć się jak postacie z Ever After High, spotkać swoich ulubionych bohaterów, stanąć ze sobą do rywalizacji. Nie lada atrakcją będzie także sesja zdjęciowa w magazynie BRAVO, którą można wygrać podczas imprezy - zapowiada Violetta Dziubin, marketing manager Galerii Jurajskiej

Bajkowy świat Ever After High

A to dopiero początek atrakcji. Galeria Jurajska przygotowała także kilkanaście innych zabaw i konkursów rodem z Ever After High. W zagłębieniu się w klimat kreskówki pomogą dzieciom specjalne stanowiska bajkowych postaci.

I tak oto na stanowisku Apple, czyli córki Królewny Śnieżki dzieci będą tworzyć m.in. królewskie korony, u Alistaira, czyli syna Alicji w Krainie Czarów będzie można zrobić sobie zdjęcie w baśniowym atelier, natomiast u Raven Queen, córki Złej Królowej najmłodsi wykonają prawdziwą filmową charakteryzację, wzorowaną na ulubionej postaci z Ever After High. Gry planszowe z kolei przygotowano na stoisku Cerise Hood, córki Czerwonego Kapturka.

Odwiedzając każde z bajkowych stoisk dzieci będą mogły zbierać punkty, które następnie wpisane zostaną w dyplomy Ever After High. Spośród uczestników zabawy co godzinę zostanie wyłoniona trójka najmłodszych z największą liczbą punktów. Nagrodą będą dla nich zabawkowe postaci Ever After High.

Kultowe postacie

Wydarzenie z okazji Dnia Dziecka jakie zaplanowała Galeria Jurajska inspirowane jest niezwykle popularną obecnie kreskówką stacji Nickleodon i zabawkami Matel, w której bohaterami i bohaterkami są nastoletnie dzieci baśniowych postaci m.in. Pinokia, Księcia z bajki, Wiedźmy z piernikowej chatki oraz Szalonego Kapelusznika.

Wszystkie postacie chodzą do jednej szkoły Ever After High, należą jednak do dwóch różnych grup. Royalsi to dzieci pozytywnych postaci baśniowych, które czeka szczęśliwe, baśniowe zakończenie, pogodzone ze swoim bajkowym losem. Rebelsi to z kolei dzieci czarnych charakterów, które chcą odmienić swoje przeznaczenie, buntując się przeciw przeznaczeniu, jakie je czeka w bajkach.

Ever After High,
Dzień Dziecka w galerii Jurajskiej
31 maja 2015, Wstęp wolny!

Źródło: www.miastodzieci.pl
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55