Dzień Dziecka w kinie Praha od 30 maja do 2 czerwca

Redakcja Portalu
2013-05-20
Dzień Dziecka w kinie Praha od 30 maja do 2 czerwca
Adres: Warszawa, Ul. Jagiellońska 26 Miejsce: Kino Praha Data eventu: od 30 maja do 2 czerwca 2013

Dzień Dziecka

Kino zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami na Dzień Dziecka, który będzie trwał aż 4 dni! Od 30 maja do 2 czerwca odbędą się projekcje najnowszych bajek „Mambo, Lula i piraci", „Tajemnica zielonego królestwa" oraz przedpremierowe pokazy animacji „Thor ratuje przyjaciół". Od godz. 11.00 na dzieci czekać będą liczne atrakcje: zabawy z animatorami, warsztaty plastyczne oraz konkursy z nagrodami. Do organizowanych zabaw będzie można dołączyć się przed lub po wybranym seansie.

W Kinie Praha odbędą się specjalne animacje i zabawy dla dzieci z animatorami. Postaci z ulubionych bajek wprowadzą dzieci w zaczarowany świat filmowych marzeń, odbędą się zabawy z chustą animacyjną oraz pokazy sztuczek kuglarskich. W specjalnym kąciku plastycznym bajkowi animatorzy będą malować buzie dzieci, a także organizować mnóstwo zabaw takich jak przeciąganie liny, wyścigi na gumowych osiołkach, wyścigi w workach i wiele innych.

Warsztaty plastyczne dla dzieci (od 3 do 6 lat). W kąciku malucha dzieci będą wyklejać kolaże z papieru i krepiny, tworzyć papierowe zwierzątka z prostych form geometrycznych oraz składać i ozdabiać papierowe motyle.

W repertuarze pojawią się nastepujace tytuły:

  • Mambo, Lula i piraci - Piosenkarka Lula i dzielny strażnik plaży Mambo próbują powstrzymać złoczyńcę Carlosa, który zamierza przejąć władzę na wyspie prezydenta Małpiozo i nękać jej mieszkańców podrzędnym disco 24-godziny na dobę. Mambo i Lula, wspierani przez załogę piratów-melomanów, rzucą wyzwanie Carlosowi i udowodnią całym tropikom, że nie ma mocnego na człekokształtnego, a muzyka pochodzi od małpy!
  • Tajemnica zielonego królestwa - Profesor Bomba jest zwariowanym naukowcem, który pragnie udowodnić, że ukryty przed ludzkim wzrokiem miniaturowy świat niezwykłych istot, zwany Zielonym Królestwem, istnieje naprawdę. Profesor jest jedynym człowiekiem, który wierzy w jego istnienie. Do chwili, kiedy jego kilkunastoletnia córka, Mary Katherine, podlega niesamowitej transformacji i przeniesiona zostaje do Zielonego Królestwa.
  • Thor ratuje przyjaciół - pokazy przedpremierowe od 31 maja do 2 czerwca - Pewien siebie nastolatek, Thor mając, jako oręż magiczny młot i wsparcie niezbyt doskonałych bogów, wyrusza na wielką wyprawę przeciw złej królowej i jej armii gigantów, którzy zagrażają wiosce Thora. Czy uda mu się ich pokonać?

Zapraszamy również na nasze stałe cykle: poranki muzyczno - filmowe „Tańcograjki" oraz poranki tetralno - filmowe z Teatrzykiem Raz-Dwa-Trzyk.

Zapraszamy najmłodszych na Dzień dziecka w Kinie Praha!

REZERWACJA BILETÓW:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel. 22 343 03 10

 

Źródło: Gogaga
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55