FERIE ZIMOWE W KINIE PRAHA

Redakcja Portalu
2014-02-04
FERIE ZIMOWE W KINIE PRAHA
Adres: Warszawa, Ul. Jagiellońska 26 Miejsce: Kino Praha Data eventu: 17.02 – 2.03.2014

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na Ferie Zimowe w Kinie Praha. Codziennie od 17 lutego do 2 marca odbędą się poranne projekcje bajek połączone z ciekawymi warsztatami i animacjami dla dzieci.

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na Ferie Zimowe w Kinie Praha. W ramach ferii zimowych odbędą się poranne projekcje ulubionych bajek połączone z ciekawymi warsztatami i animacjami dla dzieci. Od 17 lutego do 2 marca pokażemy m.in.: „Piłkarzyki", „Lego przygoda", „Skubani", „Kraina Lodu", „ Robaczki z Zaginionej Doliny", oraz premierowo „Rodzinka nie z tej ziemi". Po projekcjach bajek, od poniedziałku do piątku od godz. 12.00 zapraszamy dzieci na ciekawe warsztaty i animacje. Na wszystkie warsztaty obowiązują rezerwacje - ilość miejsc ograniczona.

W programie Ferii Zimowych w Kinie Praha pojawią się następujące atrakcje:

  • Zabawy z Klaunem

Przygotowaliśmy specjalne animacje i zabawy dla dzieci organizowane przez Klauninkowo. Postaci z ulubionych bajek wprowadzą dzieci w zaczarowany świat filmowych marzeń, odbędą się zabawy z chustą animacyjną oraz pokaz sztuczek kuglarskich. W specjalnym kąciku plastycznym bajkowi animatorzy będą malować buzie dzieci, a także organizować mnóstwo zabaw takich jak przeciąganie liny, wyścigi na gumowych osiołkach, wyścigi w workach, chodzenie na dziecięcych szczudełkach i wiele innych.

  • Warsztaty archeologiczne

Na warsztatach archeologicznych dzieci poznają za pomocą zabawy najstarsze dzieje człowieka. Warsztaty egipskie zaprowadzą nas w świat starożytnej cywilizacji znad Nilu. Dzieci będą mogły dowiedzieć się, kim była Kleopatra, jak wykonywano mumię oraz w jaki sposób zapisywano zagadki egipskie. W ramach warsztatów o starożytnej Grecji dzieci poznają antyczne miasta, igrzyska olimpijskie oraz tajniki antycznego teatru. Organizatorem warsztatów jest Katarzyna Radziwiłko - archeolog, historyk i animator kultury.

  • Warsztaty filmowe

Zapraszamy najmłodszych na warsztaty filmowe - Zostań bohaterem filmowym, na którym najmłodsi stworzą maski ulubionych postaci filmowych. Podczas zajęć dzieci będą mogły stać się Bolkiem, Lolkiem, Reksiem, kim tylko zechcą. Organizatorem warsztatów jest Tashka.

  • Warsztaty plastyczno-ekologiczne

Przygotowaliśmy dla dzieci zajęcia plastyczne z wykorzystaniem materiałów recyklingowych i ekologicznych. Warsztaty pobudzają wyobraźnię dzieci, skupiając się na procesie tworzenia. Organizatorem warsztatów jest Sztukarnia.

Na wszystkie warsztaty obowiązują rezerwacje - ilość miejsc ograniczona.

Źródło: Gogaga
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55