Festyn Rodzinny pod znakiem Czerwonego Noska

Redakcja Portalu
2015-06-03
Festyn Rodzinny pod znakiem Czerwonego Noska
Fundacja „Dr Clown” zaprasza 6 czerwca 2015 na Festyn Rodzinny pod znakiem Czerwonego Noska. Krakowskie Przedmieście przy Placu Hoovera od 13.00 do 20.00, zamieni się w bardzo atrakcyjne i kolorowe miejsce. Jak wyczarować czerwony nos? Czy potrafisz żonglować 4 piłeczkami? Która budowla z LEGO okaże się najwyższa i co potrafi pies Pana Policjanta? Odpowiedzi na te i inne WAŻNE DLA KAŻDEGO DZIECKA pytania znajdziecie Państwo, jeśli nas odwiedzicie.

Fundacja zaprasza na stoiska, na których będzie można malować twarze, grać na instrumentach, robić eksperymenty chemiczne i ozdoby ceramiczne. Mali goście będą tworzyć imponujące budowle z klocków LEGO i kręcić inspirowane tęczą kolorowe lizaki z Manufakturą Cukierków, wcielą się w rolę kierownicy autobusu Polski Bus bądź wyruszą w filatelistyczną podróż z Pocztą Polską i opowiedzą Trostisiowi o swych lękach. COSTA COFFEE zaprosi na degustację, PCK na pokazy ratownictwa. Coca-Cola HBC Polska czeka z tysiącem butelek Kropli Beskidu w ekologicznych opakowaniach PlantBottle ® i wielką akcją charytatywną: Wypij i oddaj pustą butelkę, a siadając na stacjonarny rower, który będzie czekał przy Pomniku Mickiewicza będzie można udowodnić, że jest to sposób na pomnażanie uśmiechów na buziach dzieci w szpitalach.

Smok Bobini wyczaruje wielkie bańki mydlane. Poza nauką sztuczek magicznych i możliwością wykonania niepowtarzalnego zdjęcia w foto-budce, będzie też okazja by spotkać znane z mediów osoby i pobawić się w konkursach oraz loterii z cennymi nagrodami.

Poza tym zapraszamy do filmowego namiotu by spróbować sił w profesjonalnym dubbingu i podłożyć głos wybranej postaci z kinowego hitu i poczuć się jak gwiazda ekranu!

Atrakcji i magicznej aury nie zabraknie i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

W tym dniu zbierać będziemy środki na świąteczne odwiedziny, co najmniej 4 tysięcy dzieci w polskich szpitalach. Wymaga to kwoty minimum 30 tysięcy złotych. W tym celu od 12 maja 2015 na GROUPONIE jest uruchomiona specjalna zakładka dedykowana Fundacji, na której trwa również kampania społeczna promująca terapię śmiechem. Jej Ambasadorką jest Pani Barbara Kurdej-Szatan.

Każdy z Państwa może zostać „doktorem clownem" i pomóc zrealizować ten cel!

Impreza jest współorganizowana przez Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnicę Śródmieście.

Partnerzy: Groupon, Studio PRL, Kino Świat
Patronaty: TVP 1, TVP2, TVP ABC, TVP Warszawa, Radio Zet Gold, Magazyn GAGA, M jak Mama, Nasze Miasto, Miasto Dzieci, Dziecko w mieście, abczdrowie, parenting.pl

 

Źródło: www.egaga.pl
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55