Filmowe soboty dla najmłodszych w Atrium Reduta

Redakcja Portalu
2015-09-03
Filmowe soboty dla najmłodszych w Atrium Reduta
Już od soboty 5 września Atrium Reduta zaprasza wszystkich rodziców z dziećmi na poranki z bohaterami najpiękniejszych bajek. Oprócz pokazów najnowszych filmów, na najmłodszych czekają również dodatkowe atrakcje. Akcja jest kontynuacją kina letniego realizowanego w ramach projektu Filmowa Stolica Lata.

W każdą sobotę września i października w godzinach 10:00 - 11:30 w specjalnie przygotowanej sali kinowej w Atrium Reduta, wyświetlane będą najnowsze produkcje filmowe dla dzieci.

Po zakończonym seansie maluchy będą mogły skorzystać z przygotowanych akcesoriów do malowania, a także wspólnie poukładać klocki pod opieką animatorek. Sobotnia zabawa potrwa do godziny 13:00.

- Kino w Atrium Reduta gościło przez całe wakacje i cieszyło się ogromną popularnością wśród mieszkańców Warszawy. Zbliża się zima więc z seansami przenosimy się do wnętrza galerii. Specjalnie z myślą o najmłodszych, którzy wrócili już z wakacji, zmieniamy także nasz repertuar. Podczas gdy rodzice będą mogli bez pośpiechu robić zakupy, ich pociechy w tym czasie mile spędzą czas na oglądaniu bajek czy wspólnej zabawie - mówi Agata Szczęsna, Dyrektor Atrium Reduta.

Atrakcje dla maluchów zorganizowane będą na poziomie 0, w lokalu usytuowanym naprzeciwko sklepu H&M i Top Secret. Partnerami akcji są najemcy galerii: Toys Box - który przygotuje strefę klocków oraz Eco Puff, dostarczający wygodne pufy dla dzieci uczestniczących w seansie filmowym.

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55