Filos Logos – centrum języków obcych stworzone z przez mamy dla mam.

Redakcja Portalu
2012-04-23
Filos Logos – centrum języków obcych stworzone z przez mamy dla mam.
Urodzić lub opiekować się dzieckiem i jednocześnie uczyć się języków obcych, zwiększając swoje szanse na rynku pracy? Filos Logos stworzyły matki, które rozumieją problemy i potrzeby innych kobiet. Z Filos Logos nauka z małym dzieckiem nie będzie już stanowiła problemu.

Filos Logos – szkoła stworzona przez mamy dla mam

Urlop macierzyński w Polsce trwa od 24 do 37 tygodni. Jeśli urodzi się jedno dziecko, mama pozostanie w domu przez blisko pięć i pół miesiąca. Jest to czas, w jakim można przyswoić mnóstwo wiedzy i polepszyć swoje umiejętności lingwistyczne, a tym samym zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, który wciąż preferuje kobiety bez dzieci niż te z maluchami.

Nawet jeśli się zna już jakiś język obcy, warto zadbać o to, aby nie stracić z nim kontaktu. Biorąc pod uwagę szybkie nabycie umiejętności zarządzania czasem przez młodą matkę, zapewne będzie ona chciała połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli poćwiczyć język i jednocześnie się zrelaksować. Rozumiemy to doskonale i dlatego proponujemy kursantkom relaks z językiem obcym online. Wystarczy przyrządzić sobie dobrą herbatę, usiąść wygodnie w ulubionym fotelu i porozmawiać z lektorem na interesujący nas temat.

A może urlop macierzyński i wychowawczy to czas na rozwijanie swoich pasji? Pora na spróbowanie czegoś nowego? Może zacząć uczyć się egzotycznych języków, takich jak niderlandzki, chiński, hindi czy afrikaans? Filos Logos pomaga spełniać marzenia językowe.

Filos Logos - Mamy Mamy pod opieką

Kurs online w Filos Logos jest przyjazny mamom, ponieważ idealnie wpasowuje się w krótkie segmenty czasowe, jakimi zarządzają mamy. W Filos Logos standardowe zajęcia językowe trwają zaledwie 30 minut i odbywają się 3 razy w tygodniu. Kiedy dziecko słodko zaśnie lub zaopiekuje się nim tato lub niania, młoda mama, może podczas odpoczynku na kanapie, gorącej kąpieli lub w innej sytuacji, połączyć się z lektorem. Program zajęć dopasowujemy do indywidualnych potrzeb kursantek.

Dopasowanie czasu zajęć do godzin czuwania dziecka

Wiemy, że często, mimo najlepszych chęci, przeszkodą w wykonaniu założonego przez świeżo upieczoną mamę planu są godziny czuwania jej pociechy. W miarę możliwości staramy się umożliwiać elastyczne dopasowanie czasu zajęć (np. przesunąć je o 15 minut, aby położyć pociechę spać i spokojnie odbyć lekcję). Wiemy, że czasem trudno jest być punktualnym, kiedy jest się zależnym od małego człowieka.

Wśród nas też są mamy!

Wiem jak trudne jest wychowywanie dziecka i jednoczesna praca zawodowa i samorealizacja, spełnianie nawet drobnych marzeń. W dobie internetu, szybkiego życia, czas jest bardzo ważny - także ten, który nam, mamom, udaje się wygospodarować w przerwie miedzy przewijaniem szkraba, utrzymywaniem domu i wieczornym spędzaniem czasu z partnerem. Wierzę, i przekonałam się o tym na własnej skórze, że taka możliwość istnieje - uczyłam podczas ciąży i nadal uczę - na początku, dzięki wyrozumiałości moich stałych kursantów, którzy nie chcieli przerywać nauki, z niemowlakiem na kolanach lub bawiącym się na macie edukacyjnej.

Matki wychowujące swoje dzieci mogą, podczas urlopu macierzyńskiego czy wychowawczego, znaleźć czas w tygodniu, aby przeczytać interesującą książkę lub nauczyć się języka obcego. My, w Filos Logos, dzięki elastycznym godzinom zajęć, dopasowaniu kursu do mam, staramy się pomóc w realizacji ich planów.

Zachęcam - jako matka - do skorzystania z naszej oferty - Anna Chabier, matka, trener i doradca językowy, właścicielka Centrum Języków Obcych Filos Logos stworzonego przez mamy dla mam.

Promocja dla mam

Specjalnie dla mam, za ich wytrwałość, tytaniczną pracę w domu, przy dziecku, partnerze, przygotowaliśmy ofertę promocyjną:
• Oferujemy 10% zniżki na zajęcia online.

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55