Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza na kolejną serię warsztatów kulinarnych

Redakcja Portalu
2015-03-19
Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza na kolejną serię warsztatów kulinarnych
KIEDY? 21 marca 2015, godz. 11:00 DLA KOGO? dzieci w wieku 4-10 lat GDZIE? Warszawski BIOBAZAR, ul. Żelazna 51/53, Hala 3

Zajęcia są prowadzone na terenie warszawskiego BioBazaru, dzięki czemu mamy stały dostęp do najlepszych, ekologicznych produktów. W trakcie warsztatów rodzice mogą pomagać swoim dzieciom lub spędzić czas w najbardziej BIO miejscu Warszawy.

O CZYM? Było sobie raz jajko mądrzejsze od kury!

Przy pomocy różnych magicznych instrumentów będziemy gotować jajka na miękko i na twardo, okrągłe i kwadratowe. Przekonamy się, czy łatwo utrzeć kogel-mogel bez pomocy miksera i usmażymy ulubiony omlet cesarza Franciszka Józefa. Dowiemy się, co mają jajka do piramid i dlaczego warto je jeść.

KTO PROWADZI?

Monika Węgrzyn jest dziennikarką od lat propagującą zdrowy styl życia. Współpracowała z magazynem "Moda na zdrowie", a obecnie prowadzi dział kuchni w magazynach "Żyjmy dłużej" i "Superlinia". Pisze też w magazynie dla rodziców "Gaga". Współpracuje z programem Miasta Warszawy "Wiem, co jem". Brała udział w warsztatach dla edukatorów kulinarnych prowadzonych przez fundację "Szkoła na widelcu". Mama trójki dzieci w bardzo różnym wieku. Miłośniczka kaszy jaglanej i innych tradycyjnych smaków kuchni polskiej.

ZAPISY:

www.zapisynawarsztaty.pl

Zapraszamy również na weekend pełen atrakcji w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential, więcej informacji na stronie: www.warszawskiednirodzinne.pl.

POLUB NAS NA FB: https://www.facebook.com/WarsztatyDlaDzieciZN

Więcej informacji: http://www.zwalcznude.eu/warsztaty-1/warsztaty-kulinarne-o-zdrowym-%C5%BCywieniu/

CENA:

  • 20 PLN - przy płatności przelewem do wtorku do godz. 12:00 przed sobotnimi warsztatami (na 5 dni przed); ***przy płatności za miesiąc zajęć z góry - płacimy za 4 zajęcia, piąte są gratis.
  • 25 PLN - przy płatności przelewem od wtorku od godz. 12:00 do piątku do godziny 12stej - konieczne przesłanie potwierdzenia mailem na adres: warsztaty@zwalcznude.pl
  • 30 PLN - przy płatności gotówką na miejscu; dotyczy również zapisów w ostatniej chwili i przelewów w ostatniej chwili, czyli po godzinie 12stej w piątek. W przypadku przelewu na dzień przed - prosimy o przyniesienie ze sobą potwierdzenia na zajęcia.

Warsztaty odbywają się pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Źródło: www.egaga.pl
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55