II Targi Entliczka „W trosce o bezpieczeństwo mamy i maluszka” już w przyszły weekend

Redakcja Portalu
2016-04-15
II Targi Entliczka „W trosce o bezpieczeństwo mamy i maluszka” już w przyszły weekend
Niemal 30 wystawców, bezpłatne porady ekspertów, premiery produktów, specjalne promocje i rabaty oraz moc atrakcji dla najmłodszych - to wszystko czeka na uczestników II Targów Entliczka, które odbędą się w dniach 23-24 kwietnia 2016 w Dziecięcym Centrum Handlowym Entliczek przy ul. Dobrego Pasterza 122a w Kra-kowie. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „W trosce o bezpieczeństwo mamy i maluszka”.

II Targi Entliczka to wydarzenie, które powstało z myślą o parach oczekujących narodzin dziecka oraz młodych rodzicach. Podczas 2 dni trwania imprezy mamy i ojcowie będą mo-gli nie tylko skorzystać z atrakcyjnych rabatów na zakup artykułów dziecięcych, ale też wziąć udział w nieodpłatnych prelekcjach i warsztatach prowadzonych przez zaproszo-nych ekspertów. Targi to także okazja do wymiany doświadczeń z rodzicami oraz propo-zycja pełnego atrakcji weekendu dla całej rodziny.

Bezcenne porady ekspertów

Podczas II Targów Entliczka rodzice będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat zasad udzielania pierwszej pomocy w stanach nagłych u kobiet w ciąży oraz u niemowląt. Dzięki praktycznym warsztatom prowadzonym przez pomysłodawców ogólnopolskiej kampanii Bezpieczny Maluch dowiedzą się także, jak dbać o bezpieczeństwo dziecka podczas podróży - od wyboru fotelika, przez jego montaż, po jazdę samochodem.

Ciekawą propozycją, szczególnie dla przyszłych rodziców, będą warsztaty prowadzone przez Alternatywną Szkołę Rodzenia Będziemy Rodzicami: „Świadoma mama, świadomy tata...?" oraz „Bezpieczeństwo więzi emocjonalnej matki z dzieckiem". Uczestnicy targów będą mogli skorzystać z profesjonalnych porad na temat właściwego doboru obuwia i pie-lęgnacji stópek dziecięcych. Z myślą o przyszłych i młodych mamach organizatorzy zapro-sili także specjalistów, którzy udzielą porad na temat laktacji oraz odpowiedniego dopaso-wania bielizny dla kobiet w ciąży i karmiących.

Specjalne rabaty renomowanych marek dziecięcych

Podczas dwudniowego wydarzenia swoje produkty zaprezentuje niemal 30 wystawców z całej Polski. Wśród firm, których stoiska będą mogli odwiedzić rodzice znalazły się m.in: Maxi Cosi , Recaro, Mutsy, Chicco, Graco, Dumel, Szumisie, Canpol, Lovi czy Nuk. Na każdym stoisku czekać będą specjalne, przygotowane na targowy weekend atrakcje i ra-baty.

Sukces pierwszej edycji Targów Entliczka sprawił, że po raz kolejny z wielką radością za-prosimy rodziców i dzieci do naszego centrum. Mamy nadzieję, że również w tym roku odwiedzą nas osoby poszukujące wysokiej jakości akcesoriów, zabawek i sprzętu dla dzieci. Nie bez przyczyny hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mamy i maluszka". Jako jedno z największych dziecięcych centrów han-dlowych w regionie chcemy towarzyszyć rodzicom i najmłodszym w bezpiecznym i szczę-śliwym przeżywaniu okresu dzieciństwa - mówi Zbigniew Orszulak, prezes Entliczka i or-ganizator Targów. Razem z wystawcami przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Wśród nich premiery produktów. Wybierając się na nasze Targi rodzice będą mogli jako pierwsi poznać rynkowe nowości najlepszych firm z branży dziecięcej. Program Targów został przygotowany tak, by zapewnić porcję wiedzy i atrakcji zarówno dla rodziców, jak i ich pociech - dodaje.

II Targi Entliczka „W trosce o bezpieczeństwo mamy i maluszka" są okazją do poznania rynkowych nowości, porozmawiania z przedstawicielami wiodących marek produkujących zabawki, akcesoria i sprzęt dziecięcy. Oprócz rabatów i prelekcji ekspertów organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek - zarówno dla rodziców, jak i dla najmłodszych. Wśród nich m.in. konkursy z nagrodami, animacje i wiele dobrej zabawy.

***

II Targi Entliczka „W trosce o bezpieczeństwo mamy i maluszka", 23-24 kwietnia 2016,
Dziecięce Centrum Handlowe Entliczek przy ulicy Dobrego Pasterza 122a w Krakowie
Szczegóły na www.entliczek.pl oraz fb.com/sklepentliczek
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/939263756170779/

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Magda G.
2016-04-20

Hej Mamy, na stronie lodów Koral pojawił się fajny konkurs. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z lodami. Można wygrać konsolę, samochód a nawet smartfona.

~Magda G.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55