IV edycja Festiwalu Babskie Lato

Redakcja Portalu
2013-08-05
IV edycja Festiwalu Babskie Lato
Data eventu: 11 sierpnia - 13 września 2013

"Balsam dla duszy".

Akademia Kobiet Sukcesu zaprasza na IV edycję wakacyjnego festiwalu inspirujących aktywności. Tym razem pod hasłem "Balsam dla Duszy"

Lato to nie czas na nudę! Akademia Kobiet Sukcesu zaprasza wszystkie kobiety aktywne i chcące się rozwijać do udziału w IV edycji wakacyjnego festiwalu inspirujących aktywności Babskie Lato, która odbędzie się w dniach 11 sierpnia - 13 września 2013 w Warszawie.

- Chcesz nawiązać lepszy kontakt z samą sobą, zajrzeć w głąb własnej duszy i uważnie przyjrzeć się temu, czego potrzebujesz do pełni szczęścia i spełnienia?
- Masz ochotę zatrzymać się w biegu i dać sobie czas, by dotrzeć do źródeł swojej kobiecej mocy, energii życiowej, do podświadomych pragnień i głęboko skrywanych emocji?
- A może po prostu ciekawią Cię niezwykłe dla naszej kultury narzędzia rozwoju osobistego lub uwielbiasz radosne towarzystwo kobiet pełnych otwartości i życzliwości?

Jeśli tak, to koniecznie weź udział w Festiwalu Babskie Lato - Balsam dla Duszy. Tegoroczny festiwal to 14 najlepszych, sprawdzonych trenerów, 14 unikalnych, pełnych energii spotkań w kobiecym gronie - druga połowa lata zapowiada się bardzo inspirująco!

Festiwal zainaugurujemy specjalną konferencją „Balsam dla duszy - czyli jak żyć w zgodzie z sobą, w poczuciu szczęścia, harmonii i spełnienia" - 11 sierpnia, w godzinach 14-18 - udział w konferencji jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy!

Konferencja i wszystkie warsztaty koncentrują się wokół idei, że człowiek aby być szczęśliwy i spełniony, potrzebuje równowagi 4 sfer: ciała, umysłu, ducha i emocji. Jeśli któraś ze sfer jest zaniedbana, ma to ogromny wpływ na jakość naszego życia. Biorąc udział w warsztatach zrozumiesz, jakie są powiązania między sferami ciała, umysłu, ducha i emocji i będziesz mieć możliwość skontaktować się każdą z tych sfer. Dzięki temu dowiesz się, czego potrzebujesz najbardziej do życia w zgodzie z sobą, w poczuciu szczęścia, harmonii i spełnienia.

Warsztaty można podzielić na 3 grupy:
1. Warsztaty pozwalające nawiązać lepszy kontakt z sobą - zajrzeć w głąb własnej duszy, dotrzeć do podświadomych pragnień i głęboko skrywanych emocji, uważnie przyjrzeć się temu, czego potrzebujemy do pełni szczęścia i spełnienia
16.08 - Wyraź siebie i zrozum innych - czyli o języku serca i porozumieniu opartym na empatii
20.08 - Odkryj swój życiowy cel
22.08 - Radykalne Wybaczanie w Kręgu (według metody Colina Tippinga)
25.08 - Po jasnej stronie życia
09.09 - Jak wzmocnić swój potencjał za pomocą BaZi

2. Warsztaty wzmacniające kontakt z ciałem i umiejętność uważnej obserwacji sygnałów, które ciało nam wysyła, wiedza, jak uwalniać negatywne emocje zapisane w ciele, jak docierać do źródeł energii życiowej i stale utrzymywać jej wysoki poziom
17.08 - Jesteś swoim ciałem - poznaj jego język
31.08 - Uwolnij Oddech
05.09 - Sztuka uważności
06.09 - Czakry podróż w głąb siebie
12.09 - Huna tanecznie

3. Warsztaty umożliwiające głębsze doświadczanie własnej kobiecości - dotarcie do źródeł swojej kobiecej mocy i piękna, a także rozwój kobiecej siły i zmysłowości, umiejętność pełengo wyrażania siebie i kontaktu z kobiecą intuicją
24.08 - Kobieca intuicja i przepływ energetyczny w relacjach
04.09 - Kobieca Moc i Piękno
08.09 - * BOGINI ŻYCIA * PROMIENNOŚĆ CIAŁA * CZYSTOŚĆ UMYSŁU * ŚWIADOMOŚĆ MOCY I OBFITOŚCI

Dołącz do kobiet czerpiących z życia (i z lata) pełnymi garściami! Zafunduj sobie najlepszy możliwy Balsam dla Duszy!

Szczegółowy program i zapisy na WWW.kobietyisukces.pl/babskie-lato

Źródło: Gogaga
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55