IV edycja wydarzenia rodzinnego „Kreatywność i Pasja” oraz „Majówka na Skarpie”

Redakcja Portalu
2014-05-13
IV edycja wydarzenia rodzinnego „Kreatywność i Pasja” oraz „Majówka na Skarpie”
Adres: Warszawa, Żoliborz Data eventu: sobota, 24 maja, Start: 11:00 niedziela, 25 maja, Start: 11:00 Wstęp: Wstęp na wydarzenie, oprócz przedstawień teatralnych, jest wolny. Cena biletów na spektakle: 25zł.

Sobota - niedziela, 24 i 25 maja 2014 r., 11.00-18.00

Miejsce:
Warszawa, Park Żeromskiego, przy Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego.

Celem wydarzeń organizowanych w ramach projektu Kreatywność i Pasja jest promocja twórczości i inicjatyw różnych wystawców - ludzi z pasją i pomysłem. Jak pokazały poprzednie 3 edycje, spotkania te są dla twórców często pierwszą, publiczną możliwością zaprezentowania swoich produktów i talentów.
Do skorzystania z propozycji organizatorzy zachęcają zarówno aktywne rodziny z dziećmi, jak i wszystkie osoby, które pragną spędzić czas ciekawie, w miłym towarzystwie, a przede wszystkim zrobić wyjątkowe zakupy, w atrakcyjnych cenach.

Po raz pierwszy wydarzenie „Kreatywność i Pasja" towarzyszyć będzie "Majówce na Skarpie", organizowanej przez Miasto Warszawa. Goście i wystawcy spotkają się w chętnie odwiedzanej w czasie wolnym przez warszawiaków dzielnicy Żoliborz, w Parku Żeromskiego, przy Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego.
„Jest to miejsce z jednej strony urokliwe i relaksujące, a z drugiej pełne twórczej energii, zapału i inspiracji. Dlatego tak bardzo podkreśla charakter wydarzenia" - mówią organizatorzy.
Wśród wystawców i partnerów nie zabraknie tradycyjnie projektantów mody i twórców biżuterii artystycznej, jak również osób, które odnalazły swoją drogę w kreowaniu zdrowego stylu życia, pomaganiu innym, a także w tworzeniu różnego rodzaju warsztatów rozwojowych i relaksacyjnych.

Na dużych i małych gości czekają liczne atrakcje dodatkowe, m.in.

  • Ekologiczne i edukacyjne warsztaty - recyklingowe tworzenie instrumentów i koncert muzyczny - recyklingowe projektowanie ubrań
  • Animacje, zabawy ruchowe i plastyczne dla dzieci

- krykiet, tunele, zabawy skoczne i tory przeszkód - wielka kolorowa maszyna do losowania zagadek - zabawy plastyczne - wycinanki, malowanki, tworzenie z papieru - malowanie buziek

  • Zabawa nauką

- mały Inżynier
- fascynujące pokazy chemiczne, pokazy robotów - łamigłówki programistyczne - zaprojektuj prostą grę komputerową - laboratorium biologa

  • Warsztaty taneczne dla dzieci i dorosłych - Dance Project by Agnieszka Kaczorowska
  • Miasto moich marzeń - happening twórczy dla całej rodziny!
  • Spektakle teatralne "Hops oto Drops" i "Pchła Szachrajka" w reż. A. Seniuk
  • konkursy z nagrodami od wystawców

Szczegółowe informacje:
https://www.facebook.com/events/1425804827671534/

Źródło: Gogaga
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55