JAK DWIE KROPLE WODY czyli Dzień Dziecka z Hultajem Polskim na Ptasiej 6

Redakcja Portalu
2014-05-15
JAK DWIE KROPLE WODY czyli Dzień Dziecka z Hultajem Polskim na Ptasiej 6
Adres: Warszawa Data eventu: sobota, 24 maja, Start: 10:00

JAK DWIE KROPLE WODY czyli Dzień Dziecka z Hultajem Polskim na Ptasiej 6

Projektowy Dom Mody Hultaj Polski oraz Ptasia 6 Polish Designers Concept Store mają zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka pragniemy przybliżyć wszystkim chętnym dzieciom pracę projektanta małej firmy odzieżowej. W weekend poprzedzający Dzień Dziecka, 24 maja 2014 roku na Ptasiej 6 w Warszawie, będzie można spotkać się z Anką Jankowską projektantką w firmie Hultaj Polski. Przez cały dzień Anka opowiadać będzie, czym zajmuje się projektant, co trzeba umieć, żeby zostać modelką oraz jak wybierać ubrania, żeby dobrze wyglądać.

Dodatkową atrakcją będzie studio fotograficzne, które tego dnia zamontujemy na Ptasiej 6.
Każdy, kto odwiedzi tego dnia butik, będzie mógł przymierzyć hultajskie ubrania i się w nich sfotografować. Sesja zdjęciowa jest całkowicie bezpłatna.

Aby pomóc Wam w skompletowaniu kreacji odpowiedniej na wypad 1 czerwca, zaprezentujemy część wiosennoletniej kolekcji. Mamy modele, które pasować będą na Mamy i Córki - spódnice, bluzeczki, podkoszulki. Tata może kupić sobie taką samą bokserkę i spodnie, jak Syn.

Większość modeli jest unisex, więc cała rodzina znajdzie coś dla siebie. A ponieważ okazja jest szczególna, tylko tego dnia Hultajska Niespodzianka. Na komplety dziecięco-dorosłe* dajemy w tym dniu 20% zniżki!

Zapraszamy serdecznie!

Źródło: Gogaga
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55