Jak majówka, to na Farmie Iluzji

Redakcja Portalu
2013-04-29
Jak majówka, to na Farmie Iluzji

W tym roku długi weekend majowy to prawie półtora tygodnia. Pogoda powinna dopisać, zatem warto zajrzeć do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji", gdzie na gości czekać będzie z tej okazji masa atrakcji. Jak powiadają "jedna jaskółka wiosny nie czyni", zatem i na Farmie Iluzji, ulokowanej na granicy województwa mazowieckiego i lubelskiego, trwają intensywne przygotowania do majówki i pierwszych urodzin. Już od połowy kwietnia goście mogą przenosić się w czasie i zwiedzać tchnące tajemnicami korytarze Grobowca Faraona. Odwiedzających wita również wesołym rżeniem kucyk Czaruś. A to przecież nie wszystko! Właściciele przygotowali bowiem na początek maja także kilka nowych atrakcji.

Warto bowiem przypomnieć, iż już 28 kwietnia Park Edukacji i Rozrywki "Farma Iluzji" rozpocznie huczne obchody swojej rocznicy. Wszystko jest już zaplanowane, a cała obsługa dwoi się i troi, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Wystarczy wspomnieć, iż przez pierwsze majowe dni, z urodzinowymi prezentami zjawią się Dobrzy Przyjaciele Farmy Iluzji - iluzjonista Maciej Pęda (świeżo upieczony mistrz w kategorii senior w najbardziej prestiżowych, ogólnopolskich warsztatach iluzjonistów Wrocław 2013), twórczyni Balonowego Show - Patrycja Lipińska oraz lokalny sokolnik Jarosław Przydacz wraz ze swoimi podopiecznymi.

Na terenie Farmy każdy znajdzie coś dla siebie: na miłośników kiełbasek i karkóweczek czekają ogólnodostępne grile, a na ochłodę będzie można skosztować lodów i napoi z Farmowego barku. Nie należy zapominać o już znanych obiektach. Niezmiennie dużym zainteresowaniem cieszy się Latająca Chata Tajemnic, Muzeum Iluzji czy Lewitujący Kran. Jeśli komuś będzie mało szaleństw, to w Parku można również latać i skakać na Euro-bungy, jeździć na futurystycznych pojazdach Segway PT i wspinać się na ściance.

Źródło: Gogaga
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55