Jak urodzic i nie zwariowac

Redakcja Portalu
2012-06-12
Jak urodzic i nie zwariowac
Ladies Night. niecodzienne spotkania w kinie kijów. Babskie pogaduchy, najnowsze kinowe premiery oraz ciekawi eksperci w jednym z 18 kin Cinema City w Polsce!

Ladies Night, niecodzienne spotkania ...

14.06 czeka na Was przedpremierowy pokaz filmu: "Jak urodzic i nie zwariowac".

Komedia w gwiazdorskiej obsadzie na podstawie bestsellerowego poradnika dla przyszłych rodziców "W oczekiwaniu na dziecko".

Poznaj pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, splatające się ze sobą historie pięciu par, które stają przed wyzwaniami zbliżającego się rodzicielstwa.

Guru fitnessu Jules i gwiazdor tanecznego show Evan odkryją, że celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego. Alex, uczęszcza na spotkania "bracholi" - świeżo upieczonych ojców, którzy mówią, "jak to naprawdę jest". Rosie i Marco mają z kolei problem z zupełnie innej beczki: co zrobić, kiedy dziecko pojawia się jeszcze przed pierwszą randką rodziców?

Wszyscy oni będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie: jak urodzić i nie zwariować...

 

 

Źródło: Ladies Night
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55