Już 16 maja rusza MetLife Tour Kocham Rowerek 2015 – Wyścigi Rowerkowe w Opolu

Redakcja Portalu
2015-05-12
Już 16 maja rusza MetLife Tour Kocham Rowerek 2015 – Wyścigi Rowerkowe w Opolu
Wiemy, jak nasze dzieci kochają swoje rowerki i dlatego z myślą o nich ruszyła 6 edycja wyścigów rowerkowych. MetLife Tour Kocham Rowerek w tym roku odwiedzi 12 największych miast w Polsce. Wydarzenie zostało wyróżnione Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego, a ogólnopolskie i lokalne media dbają, aby o wyścigu usłyszał każdy mały kolarz.

Spotykamy się 16 maja o godz. 10.00 na ul. Pużaka (przy Miasteczku Ruchu Drogowego).

To rodzinna impreza w formie pikniku, podczas której najmłodsi uczestnicy (3-10 lat) w myśl idei fair play ścigają się na rowerach. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy zawodnicy i otrzymują nagrody. Z nami każde dziecko wygrywa!

Tour Kocham Rowerek to nie tylko wyścigi. To zabawa połączona z nauką jak bezpiecznie poruszać się na rowerze.

Dlatego przygotowaliśmy różne atrakcje towarzyszące wyścigom. Zapraszamy do miasteczka drogowego, gdzie policjanci będą udzielać fachowych porad, a na torze przeszkód będzie można szlifować technikę poruszania się na rowerze. Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, specjalnych pokazów sprzętu policyjnego i strażackiego, a także występów pluszowych maskotek.

Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji Tour Kocham Rowerek jest MetLife. Troska o zdrowie i bezpieczeństwo to jedna z wielu wartości, jakimi kieruje się MetLife w swojej działalności. Dowodem na to jest produkt Bezpieczne Dziecko - ubezpieczenie dla dzieci stworzone wspólnie z rodzicami. Więcej informacji na www.metlife.pl

Zapisz swoje dziecko już dzisiaj pod nr. tel.: 690-242-716 lub e-mail: zapisy@wyscigirowerkowe.pl (w temacie maila należy podać miasto). W wyścigu mogą uczestniczyć dzieci w wieku 3-10 lat.
Warunek uczestnictwa to sprawny rower, kask rowerowy i zgłoszenie dziecka przez rodzica lub prawnego opiekuna. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły na stronie www.wyscigirowerkowe.pl
https://www.facebook.com/wyscigirowerkowe

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski
Sponsor Tytularny: MetLife
Partnerzy Główni: PALMOLIVE, COLGATE
Akcję Zasila: GRUPA ENERGA
Partner Wspierający: Soniqa
Fundatorzy Nagród: Endo,Wader, Ameet
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+,teleToon+,Radiobajka, Gaga, Miasto Dzieci, babyonline, Sportowa Rodzina, Qlturka.pl, Ego dziecka, KidsZone, Radio Zet Gold.

Źródło: egaga.pl
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55