Klub Mam EDUKADO - Spotkanie Inaguracyjne 15.09

Redakcja Portalu
2011-09-14
Klub Mam EDUKADO - Spotkanie Inaguracyjne 15.09
Jeśli opiekujesz się w domu Maluszkiem i chcesz w końcu wyjść z "czterech ścian", spotkać się z innymi rodzicami, posłuchać porad ekspertów i móc zadać im pytania, wymienić doświadczenia rodzicielskie i spędzić czas w luźnej i przyjaznej atmosferze - zapraszamy do Klubu Mam w EDUKADO.

Czas w Klubie Mam to również idealne miejsce spotkań dla naszych pociech.

Gdy rodzice rozmawiają dzieciaki mogą bawić się w najlepsze. Również tatusiowie, babcie, dziadkowie, nianie, wszyscy zajmujący się na co dzień wychowywaniem swoich Szkrabów mogą uczestniczyć w spotkaniach Klubu.

Podczas spotkania przy kawie i ciastu będziemy mogli porozmawiać, lepiej się poznawać.

Na spotkaniu powspominamy też nieco czas wakacyjny:

  • porozmawiamy o tym jakie miejsca na wypoczynek z dzieckiem odkryliśmy i możemy polecić;
  • możemy wymienić się informacjami o imprezach w których braliśmy udział i tych które są planowane we wrześniu dla dzieci i rodziców;
  • powiemy sobie co naszym dzieciom dał okres wakacji i jakie zmiany w ich rozwoju zauważyliśmy przez ten czas. Czy potwierdzi się porzekadło: Podróże kształcą?

Spotkanie potrwa 2h, podczas którego w luźnej, przyjemnej atmosferze będziemy mogli porozmawiać, a dzieciaki będą mogły się swobodnie bawić.

Spotkanie będzie prowadzić MARTA CHOLEWIŃSKA-DACKA - psycholog, prowadzi zajęcia dla maluchów w Edukado. Mama 3,5 letniej Julki i półrocznego Mateuszka.

JUŻ 15 WRZEŚNIA(czwartek) O GODZINIE 14:30!

Źródło: Edukado
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55