Klub Mamuśki – miejsce dla każdej mamy, czyli pierwszy we Wrocławiu klub zrzeszający wszystkie mamy

Redakcja Portalu
2011-04-01
Klub Mamuśki – miejsce dla każdej mamy, czyli pierwszy we Wrocławiu klub zrzeszający wszystkie mamy
„Piękniusia mamusia, czyli makijaż w 3 minuty - makijażowe know-how dla każdej mamy” – to temat pierwszego spotkania nowo powstałego we Wrocławiu Klubu Mamuśki. Klub to miejsce dla każdej mamy – tej dopiero poznającej tajniki macierzyństwa jak i tej, która ma już spory bagaż maminych doświadczeń. Pierwsze i jedyne takie miejsce we Wrocławiu – czas i przestrzeń zarezerwowane wyłącznie dla mam.

"Mamy to aniołowie na praktykach"

Jednak czasem i one potrzebują chwili odpoczynku i wytchnienia. I nawet gdy tatusiowie dzielnie wspierają nas w macierzyństwie, czasem niezbędny jest ktoś kto ma podobny harmonogram dnia i listę obowiązków, czyli druga mama. Dlatego też powstał Klub Mamuśki - klub O mamach i DLA mam.

W ramach Klubu organizowane są cykliczne spotkania, podczas których poruszamy problemy ważne dla każdej mamy: od kwestii zdrowia i urody poprzez pytania o wychowanie, żywienie naszych dzieci na realizacji własnych marzeń, również tych zawodowych, skończywszy. Chcemy, aby to był czas tylko dla nas - chwila wytchnienia, możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, ale też okazja do poznania się, zaprzyjaźnienia i zwykłego, kobiecego poplotkowania o macierzyńskiej codzienności.

Pierwsze spotkanie Klubu Mamuśki odbędzie się 3 kwietnia o godz. 18.30 w Restauracji Teatralnej we Wrocławiu.

Zaczynamy od tematu bliskiego sercu każdej kobiety - od spraw urodowych. Rąbka makijażowych tajemnic uchyli Roma Szafarek, właścicielka pracowni Makijaż od Kuchni - pokaże jak szybko i efektownie wykonać makijaż tak, aby każda mamusia była piękniusia.

Szczegółowe informacje o spotkaniu i Klubie dostępne na : info@klubmamuski.pl, http://klubmamuski.pl

Zapraszamy również na Facebooka

Źródło: Klub Mamuśki
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55