„Kocham moje dziecko – w ciąży jestem abstynentką”

Redakcja Portalu
2010-12-20
„Kocham moje dziecko – w ciąży jestem abstynentką”
Trwa wyjątkowy konkurs dla przyszłych mam „Kocham moje dziecko – w ciąży jestem abstynentką”, który jest organizowany przez Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy w ramach kampanii „Lepszy start dla Twojego dziecka” 2010. By wziąć w nim udział trzeba przygotować krótkie opowiadanie lub felieton związany z niepiciem alkoholu w trakcie ciąży. Do wygrania są atrakcyjne nagrody: nosidełka, fasolki-poduszki ułatwiające karmienie, otulaczki dla niemowląt i torby ekologiczne z hasłem kampanii. Dodatkowo najlepsze prace zostaną opublikowane na stronie www.lepszystart.com.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 stycznia 2011 r.

- Podejmujemy liczne działania w ramach kampanii „Lepszy start dla Twojego dziecka", by edukować kobiety spodziewające się dziecka oraz społeczeństwo na temat negatywnych skutków picia jakiejkolwiek ilości alkoholu w ciąży. Organizując konkurs, chcemy, żeby mamy same pokazały innym kobietom porady i przykłady, że można odmawiać spożywania trunków, czy też bawić się bez napojów alkoholowych. To z pewnością pomoże promować w społeczeństwie pozytywne wzorce całkowitej abstynencji w czasie ciąży. Zachęcamy więc przyszłe mamy do podzielenia się swoimi sposobami w formie anegdot, historii z życia wziętych czy też porad - przekonuje Leszek Wiwała, prezes Związku Pracodawców Polskiego Przemysłu Spirytusowego, organizatora kampanii edukacyjnej „Lepszy start dla Twojego dziecka".


Prace konkursowe (do 1 strony) można przesyłać drogą elektroniczną na adres konkurs@lepszystart.com.pl lub listownie na adres ZP PPS. Do zgłoszenia należy dołączyć wypełniony formularz, który wraz z regulaminem dostępny jest na stronie www.lepszystart.com.pl.

Źródło: Lepszy start
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55