Kontynuacja bestsellera Sexy Mama już w księgarniach!

Redakcja Portalu
2011-11-18
Kontynuacja bestsellera Sexy Mama już w księgarniach!
Nie wierzę w żadne diety, za to wierzę mocno w efekt jo-jo. – pisze Kasia Cichopek w swoim nowym poradniku „Sexy Mama. Jedz, chudnij i ciesz się sobą!”, który pojawi się w księgarniach już w listopadzie. W rok po premierze pierwszego bestsellera dla młodych mam „Sexy Mama. Bo jesteś kobietą!”, Kasia wraz z ekspertami postanowiła doradzić kobietom jak jeść pysznie, a przy okazji schudnąć.

Koniec z terrorem diet!

Tym razem zaprosiła do współpracy dietetyka, psychologa oraz lekarza ginekologa, z którymi wskazuje smaczną i zdrową drogę do sukcesu bez ciągłego odchudzania i odmawiania sobie tego co lubimy. W książce odnajdziemy m.in. psychologiczne mechanizmy tycia i skuteczne metody walki z nimi, jadłospisy dla różnych typów kobiet, sprawdzone sposoby na kulinarne grzeszki, specjalne wskazówki żywieniowe dla mam, prawdziwe historie kobiet, które schudły raz na zawsze oraz ponad 40 sprawdzonych przepisów na proste, pyszne dania.

Poradnik powstał z inspiracji i przy współudziale czytelniczek z Klubu Sexy Mama na Facebooku, których jest już blisko 4 tysiące oraz bohaterek programu telewizyjnego Sexy Mama, którego Kasia zrealizowała już 3 edycje dla Polsat Cafe. - Właśnie podczas spotkań z nimi wyszła na jaw potrzeba poważniejszego porozmawiania o tym, co jemy, ile i jak. Kobiety często powtarzają „Muszę jeśd mniej". Wtedy zawsze odpowiadam, że najczęściej to nie ilość, ale jakość naszych posiłków jest tym, nad czym trzeba popracować. - przyznaje autorka.

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55