Kurs dla dzieci, które mają psa lub bardzo chciałyby go mieć

Redakcja Portalu
2011-10-07
Kurs dla dzieci, które mają psa lub bardzo chciałyby go mieć
Na zajęciach dzieci nauczą się obowiązków, które będą ich dotyczyć kiedy w domu pojawi się pies. Rodzice przekonają się, że część pracy z psem mogą spokojnie powierzyć dziecku. Nauka karmienia, czyszczenie ząbków, wspólne spacery i wizyty u weterynarza, czesanie i zabawa z psem, a także dziecięce pogaduszki o higienie i czystości naszych sierściaków – to wszystko i o wiele więcej.

Będą opowieści o różnych psach aby dowiedzieć się, który pies najlepiej pasowałby do waszej rodziny. Dzieci wychowywane z psami są bardziej towarzyskie i grzeczniejsze. Jednak aby pies cieszył całą rodzinę potrzeba podziału obowiązków - na warsztatach rodzice dowiedzą się na co wolno pozwolić dziecku, a co powinni wykonywać sami. Dzieci nauczą się odróżniać bezpieczne zabawki dla psów od tych zagrażających im życiu. Poznają skład karm i nauczą się wybierać to co najlepsze dla psa.

Warsztaty będą prowadzone z psim psychologiem w asyście dwóch Suń rasy beagle Kendi i Koko (które maja doświadczenie w przebywaniu w dziecięcym towarzystwie)

Po zakończeniu warsztatów każde dziecko dostanie dyplom młodszego odpowiedzialnego opiekuna. Warsztaty dla dzieci od 4 lat.

  • Miejsce : KALIMBA Kofifi, Warszawa, ul. Mierosławskiego 19
  • Data : 22 i 23 października, godz. 14:00
  • Wstęp: 40 zł za dwa spotkania

zapisy: kofifi@kalimba.pl, tel. 22 839 75 60

Źródło: Kalimba Kofifi
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55