Kurs pierwszej pomocy dla rodziców i opiekunów - Warszawa

Redakcja Portalu
2011-09-05
Kurs pierwszej pomocy dla rodziców i opiekunów - Warszawa
Dziecięca energia obok okazji do nowych doświadczeń może stwarzać ryzyko nieszczęśliwych wypadków. Bam Bam Studio zaprasza do uczestnictwa w warsztatach, które pozwolą zapoznać się z potencjalnymi zagrożeniami, na jakie może być narażone dziecko i nauczyć się udzielać pierwszej pomocy.

Spotkanie będzie prowadzone przez dyplomowanego ratownika medycznego, instruktora pierwszej pomocy z międzynarodowymi uprawnieniami dydaktycznymi Emergency First Response i z wieloletnim doświadczeniem w ratownictwie.

W programie najczęstsze i najtrudniejsze sytuacje wpływające negatywnie na bezpieczeństwo dzieci - będzie czas na omówienie ważnych dla życia dziecka zagadnień, na rozmowę, dyskusję, ćwiczenia na fantomach. Szkolenie będzie oparte o założenia programowe CARE FOR CHILDREN opracowane przez zespół brytyjskich ekspertów.

Przed spotkaniem uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, które pomogą w samodzielnych przygotowaniach do szkolenia.

Szkolenia odbywają się w małych (8-osobowych) grupach i mają charakter warsztatowy/praktyczny.
Kursy odbywają się w dwóch różnych systemach certyfikacyjnych: programy szkoleniowe certyfikowane przez biuro Adrenaltika w Polsce lub przez biuro Emergency First Response w Bristolu. Standardowo uczestnicy otrzymują na zakończenie certyfikat ukończenia kursu w programie SZKOLENIE PEDIATRYCZNE, wydany przez biuro Adrenaltika w Polsce polecany osobom indywidualnym oraz rodzicom małych dzieci.

Ważne informacje:

Bam Bam Studio, Ursynów, Al. Komisji Edukacji Narodowej 20 lok. U3
24 września, 22 października, 26 listopada i 17 grudnia, godz. 9:00
Wstęp: 185 zł /os.

Źródło: Bam Bam Studio
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55