Kurs "Wprowadzenie do fotografii dla Mam".

Redakcja Portalu
2012-08-01
Kurs
Adres: Warszawa Data eventu: 3 sierpnia, 10 sierpnia, 17 sierpnia, 24 sierpnia

Dołącz do fotografujących Mam w Akademii Fotografii Dziecięcej!

Droga Mamo,
Czy zastanawiałaś się kiedyś...
jaki najwspanialszy prezent możesz ofiarować Twojemu dziecku i Twojej rodzinie? Podarunek, który będzie trwalszy niż śliczne ubranka i kolorowe zabawki? Coś, co zachwyci Twoich bliskich za kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat?
Zatrzymaj się na chwilę i zobacz, jak inne Mamy, dzięki wzajemnej motywacji rozwijają swoje umiejętności i tym samym ofiarowują swoim bliskim najpiękniejszy prezent: uwiecznienie najważniejszych dla nich chwil.

Akademia Fotografii Dziecięcej( tu znajdziesz formularz zgłoszeniowy).

Kurs "Wprowadzenie do fotografii dla Mam" pokaże Ci świat fotografii dziecięcej i otworzy przed Tobą wiele możliwości. Akademia Fotografii Dziecięcej to szkoła, której największą wartością jest społeczność 1500 Mam z całej Polski i z zagranicy. Mam na różnym poziomie umiejętności. Mam, które są tak samo zapracowane, jak Ty.

Dzięki kursom możesz się rozwijać i spełniać w swoim domu. W czasie, który najbardziej Ci odpowiada. Z obserwacji postępów Mam Akademii wynika, iż kursy online są najskuteczniejszą formą nauki. Akademia prowadzi także warsztaty stacjonarne.

 

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55