Mama nigdy nie jest sama!

Redakcja Portalu
2014-01-13
Mama nigdy nie jest sama!
Już 25 stycznia w Dworku Artura na ul. Dworcowej 9 w Gdańsku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Mama nigdy nie jest sama! Tym razem wydarzenie kierowane jest do przyszłych rodziców oraz rodziców noworodków (maluchów do 1 miesiąca życia).

Podczas spotkania poruszone zostaną tematy najważniejsze dla par oczekujących potomstwa. Wysłuchać będzie można m.in.: doradczyni laktacyjnej Joanny Żołnowskiej, która wygłosi referat pt. „Czy będę karmić piersią?", doradczyni noszenia Zuzanny Kołacz-Kordzińskiej, która powie kilka słów na temat noszenia dzieci w chuście, logopedek Agnieszki Czerkas-Polit i Patrycji Czechowicz, które wygłoszą referat pt. Wczesna profilaktyka logopedyczna - moda czy konieczność?, douli Karoliny Kardasz, która opowie o godnym porodzie, właściciela portalu tatapad Michała Nazarewicza, który przybliży temat kolek oraz właścicielki szkoły rodzenia Anny Bartkowskiej, która podpowie jak z głową spakować torbę do szpitala. Pojawi się także Pani Alicja Wałdoch, która szerzej przedstawi temat przygotowania się organizmu do ciąży pod względem odżywiania i suplementacji.

Drugą częścią spotkania będą warsztaty w mniejszych grupach nt. skutecznego karmienia piersią, skutecznego usypiania maluchów metodą 5s oraz psychologiczny warsztat nt. tajników macierzyństwa - czyli co oznacza matka wystarczająco dobra?
Poza typowo specjalistycznymi spotkaniami przyszykowano również wiele atrakcji, np. będzie można podziwiać oraz zakupić produkty (zabawki, ubranka) młodych Mam wkraczających na rynek na kiermaszu Mummy's hand-made. Uczestnicy napiją się pysznej zbożowej kawy, natomiast z poczęstunkiem przyjedzie Slow Cafe z Gdyni. Zdjęcia ze spotkania zrobi Pani Justyna Chrzanowska z Justyna Chrzanowska Fotografia. Całe spotkanie poprowadzi Katarzyna Wajs z zonamarynarza.pl .

Dla każdej pary Rodziców przygotowano tzw. "pakiet startowy", w którym znajdą się informacje o sponsorach oraz drobne upominki. Na koniec spotkania natomiast zostaną rozlosowane ciekawe nagrody :).
Spotkanie będzie trwało od 12:00 do 16:30.

Źródło: Gogaga
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55