Mama Pomaga

Redakcja Portalu
2011-03-28
Mama Pomaga
„Mama pomaga” to nazwa akcji charytatywnej, jaką od 21 marca prowadzą na Facebooku firmy Candia oraz Wosana. Wspólnie będą przekazywać mleko modyfikowane i wodę źródlaną domom dziecka i innym ośrodkom opiekuńczym.

Mechanizm akcji charytatywnej opiera się na interaktywności i zaangażowaniu internautów. Aby wziąć udział w „Mama pomaga" należy zaznaczyć w profilu akcji „Lubię to", a następnie na mapie Polski wybrać ośrodek, do którego chcemy, aby pojechało mleko „Mamo, rosnę!" oraz woda „Mama i ja". Za każde „Lubię to", Candia i Wosana przekażą dodatkowe 1 zł. Co dwa tysiące „Lajków", woda i mleko o wartości 2.000 zł pojadą do ośrodka, który ma najwięcej głosów.

- Akcję Mama Pomaga zaplanowaliśmy na trzy miesiące, ale nie wykluczamy jej przedłużenia, jeśli spotka się z dużym zainteresowaniem - mówi Natasza Nikiel, kierownik działu marketingu i PR Wosany - Wraz z naszym partnerem, firmą Candia, chcemy przeznaczyć na akcję 50.000 złotych. Paweł Matecki, Marketing Manager firmy Candia, dodaje: - Liczymy na użytkowników Facebooka - to od nich zależy, Ile domów dziecka, ośrodków opiekuńczych dla dzieci i samotnych mam skorzysta z pomocy w ramach naszej akcji.

Autorem koncepcji akcji charytatywnej i partnerem technologicznym jest iFusion, agencja łącząca w sobie kompetencje agencji interaktywnej oraz butiku kreatywnego.

Źródło: Mama Pomaga
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55