Mama rozmawia - bezpłatne spotkania dla kobiet w ciąży

Redakcja Portalu
2010-12-01
Mama rozmawia - bezpłatne spotkania dla kobiet w ciąży
Ciąża to wyjątkowy okres dla każdej kobiety, który przybliża ją do jednej z ważniejszych ról w życiu - bycia mamą. Oczekiwanie na narodziny dziecka to przede wszystkim czas przygotowań, ale również czas na pokonanie własnych obaw i niepokojów. Coraz częściej przyszłe mamy chcą przeżyć ten ważny okres świadomie i z radością, aby należycie przygotować się na powitanie nowego życia. Wszystkie troski, lęki i odpowiedzi na nurtujące trudne pytania zostaną rozwiane podczas drugiej edycji spotkań „Mama rozmawia”. "Mama Rozmawia" to cykl bezpłatnych spotkań dla kobiet w ciąży. Ideą spotkań jest integracja przyszłych mam oraz dyskusja ze specjalistami na tematy związane z ciążą i pielęgnacją noworodków.

Oficjalne terminy spotkań

Katowice - 9.12.2010

Warszawa - 14.12.2010

Gdynia - 18.01.2011

Wrocław - 25.01.2011

Katowice - 15.02.2011

Poznań - 21.02.2011

 

W ramach cyklu ogólnopolskiego zaplanowane są dwa tematy spotkań:


1. „Położna radzi" to spotkanie zdominowane będzie przez rozmowy o porodzie i jego przebiegu. Położna przedstawi nowoczesne metody porodu oraz wszystko to, co świeżo upieczona mama powinna wiedzieć o higienie małego dziecka. Omówione zostaną dostępne na rynku produkty do pielęgnacji dzieci, kosmetyki dla kobiet w ciąży, a także te do stosowania w połogu.

2. „Piękne nie tylko 9 miesięcy" ekspertem spotkania będzie Paweł Zawitkowski - który opowie o prawidłowym rozwoju dziecka od pierwszych chwil jego życia, o karmieniu butelką, o wózkach i fotelikach, a także o tym jak bezpiecznie podróżować z maluchem, jak korzystać z basenu. Przybyłe na spotkanie przyszłe mamy przekonają się, że codzienna pielęgnacja małego dziecka może być prawdziwą przyjemnością. Dowiedzą się, czego można spodziewać się w rozwoju dziecka w pierwszym roku jego życia.

Źródło: Mama rozmawia
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55