MaMa w Kinie Praha – kolejne spotkanie już 11 maja

Redakcja Portalu
2016-05-06
MaMa w Kinie Praha – kolejne spotkanie już 11 maja
Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu ,,MaMa w Kinie Praha” stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 11. maja o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie „Jak przemawiać do dziecka językiem miłości”, które poprowadzi Joanna Weyna Szczepańska. Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu ,,#WszystkoGra”, reż. Agnieszka Glińska.

,,To cudowne, że możemy się zmieniać, a nasze rodzicielstwo jest procesem. Choć popełniamy błędy, zawsze możemy próbować je naprawić i zrobić, choćby mały, krok naprzód. Możemy stawać się bardziej dojrzali, bardziej świadomi, pełni i radośni w byciu mamą i tatą. Na szczęście, mamy na to całe życie". (J. Weyna)

Wydaje Ci się, Droga Mamo, że nie masz problemu z przemawianiem do dziecka językiem miłości? Że nie powstrzymuje Cię żaden emocjonalny hamulec? Przyjdź i przekonaj się czy masz rację i dowiedz się, dlaczego dzieci usychają bez pełnych światła słów.

Po spotkaniu zostaną rozdane upominki od portalu www.egaga.pl, a także zaprosimy do wzięcia udziału w specjalnym konkursie na wyjątkową okazję - Dzień Matki.

Spotkanie poprowadzi Joanna Weyna Szczepańska - dziennikarka, reporterka, redaktor prowadząca portal parentingowy dla rodziców dzieci w wieku 0-12 lat www.egaga.pl, a przede wszystkim spełniona mama. W swoich licznych publikacjach prasowych i internetowych z pasją porusza tematykę społeczną, w której centrum znajduje się dziecko. Wielka propagatorka rodzicielstwa bliskości, którego owocem są jej własne dzieci: 19 letni syn i rok młodsza córka.

Po spotkaniu zapraszamy na film ,,#WszystkoGra", reż. Agnieszka Glińska

,,#WszystkoGra" - to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?

Cykl "MaMa w Kinie Praha" jest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej jest przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali są dostępne pieluchy, kosmetyki pielęgnacyjne oraz miejsce do przewijania. Na sali znajduje się kącik wyposażony w gry, zabawki i kredki, w którym animatorzy bawią się z dziećmi. Podczas trwania spotkania dzieci pozostają pod opieką rodziców/opiekunów.

W trakcie spotkania zabawy z dziećmi przeprowadzą nauczycielki z Przedszkola Niepublicznego Agatka.

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu "MaMa w Kinie Praha"!

11 maja, środa
start godz. 11.00,
cena biletu: 12 zł

 

REZERWACJA BILETÓW:
Jagiellońska 26
Kasa Kina Praha
03-719 Warszawa
tel. 22 343 03 10

Źródło: www.egaga.pl
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55