MaMa w Kinie Praha – kolejne spotkanie już 28 października!

Redakcja Portalu
2015-10-13
MaMa w Kinie Praha – kolejne spotkanie już 28 października!
Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 28 października o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie „Mama bez frustracji i poczucia winy – trzy sekrety dbania o siebie”, które poprowadzi Joanna Baranowska. Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu „Ugotowany”, reż. John Wells.

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 28 października o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie „Mama bez frustracji i poczucia winy - trzy sekrety dbania o siebie", które poprowadzi Kaja Kozłowska. Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu „Ugotowany", reż. John Wells.

  • Gdy robisz coś dla siebie masz POCZUCIE WINY, że inne sprawy nie są załatwione?
  • Gdy poświęcasz się domowi, pracy i dzieciom jesteś SFRUSTROWANA i ZMĘCZONA?
  • Czujesz, że Twoje życie ma wymagania wobec Ciebie, a Tobie BRAKUJE SIŁY, aby coś z tym zrobić?
  • Nie wiesz jak mogłabyś coś zmienić w tak skromną ilością czasu?

Jeśli te słowa mówią o Tobie to ŚWIETNIE TRAFIŁAŚ!

Podczas tego warsztatu :

  • Poznasz TRZY SEKRETY które pomogą Ci zadbać o siebie
  • Zrozumiesz dlaczego TY i TWOJE samopoczucie są tak ważne dla dobrostanu Twojej rodziny
  • Będziesz wiedziała od czego zacząć realizować Twój plan dbania o siebie.

Spotkanie poprowadzi Joanna Baranowska - coach silnych mam, które są zawiedzione swoim obecnym życiem. Pomaga im zyskać więcej spełnienia i miłości dla siebie samej, dla związku i dla dzieci prowadząc coaching i warsztaty. Od 2010 roku współpracuje z Fundacją MaMa Sylwii Chutnik. Mama 4 letniego Antka i 2 letniej Zuzi. Od 10 lat w szczęśliwym związku.

Po spotkaniu zapraszamy na film „Ugotowany", reż. John Wells.
„Ugotowany" - Adam Jones (Bradley Cooper) to charyzmatyczny szef kuchni, który w młodym wieku zyskał rozgłos jako guru paryskich restauratorów. Podążał własną ścieżką i tworzył intrygujące połączenia smaków. Nie udźwignął jednak ciężaru sławy, zniknął z pierwszych stron gazet i rozpłynął się w powietrzu. Teraz, wolny od wszelkich uzależnień, próbuje swoich sił w sercu kulinarnego Londynu. Gromadzi doborową załogę, by stworzyć najlepszą restaurację na świecie.

Cykl MaMa w Kinie Praha jest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej jest przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali są dostępne pieluchy, kosmetyki pielęgnacyjne oraz miejsce do przewijania. Na sali znajduje się kącik wyposażony w gry, zabawki i kredki, w którym animatorzy bawią się z dziećmi. Podczas trwania spotkania dzieci pozostają pod opieką rodziców/opiekunów.

W trakcie spotkania zabawy z dziećmi przeprowadzą nauczycielki z Przedszkola Niepublicznego Agatka. Najmłodsi przeniosą się w magiczny świat „Miasta nocą".

Budowanie domów, znaków czy różnych pojazdów to wspaniała zabawa. My zapraszamy Was do stworzenia niezwykłego miasta. Budynki, ulice, samochody wykonamy z różnych materiałów. Wszystko oświetlimy kolorowymi światełkami, bo miasto nocą wydaje się być jeszcze ciekawsze. Będziemy mieli dużo pracy, ale chyba zdążymy jeszcze pobawić się w naszym mieście!

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha!

Patron: MaMa
Współorganizator: eBobas.pl
Patroni medialni: czasdzieci.pl, egaga.pl, Mammazine, qlturka.pl, wolnasobota.pl, miastodzieci.pl, Radio Bajka, MAMA:DU, Przedszkole Agatka, Wyd. Tatarak, Dziecko w Warszawie, Okiemmamy.pl.

28 października, środa
start godz. 11.00,
cena biletu: 12 zł

REZERWACJA BILETÓW:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel. 22 343 03 10

Źródło: www.egaga.pl
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55